Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
09-04-2014, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2014 07:50 PM przez Krzych.)
Post: #140
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
No tak, każda wymówka jest dobra. Pewnie miał też problemy z aklimatyzacją, dostał zatrucia pokarmowego... Zmarła mu babcia, zdechł kot i zwiędnął kwiatek tego samego dnia... Dowiedział się, że jest adoptowany, urodził go mężczyzna a jego żona zmieniła płeć zanim go poznała... Zapewne też zlekceważył przeciwnika i przygotowania... Jednak to nic takiego albowiem "nie była to życiowa porażka tylko pstryczek w nos, mam nauczkę", jak mawia nadzieja białych na pas w wadze ciężkiej.
"Byłem nie do zatrzymania z Bidenko w nowych butach, więc pokonam Kliczkę, Jennings to tylko wypadek przy pracy, miałem ważniejsze sprawy" - tak widzę to co napisałeś o Donaire pokazując to na innym przykładzie. O ile mówisz poważnie bo co do tego też mam duże wątpliwości...Big Grin

A tak już co do samego rankingu i jego autora... Thompson wyleciał za wygraną z Solisem, który pozostał na 7 pozycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Krzych - 09-04-2014 07:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości