Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
04-03-2014, 07:40 PM
Post: #116
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dobra, wreszcie obejrzałem i wypunktowałem wszystkie istotne walki z minionego tygodnia i czas na uaktualnienie:

Kategoria Piórkowa:
Duże zmiany... Wypadają:
- Nr.5 Chris John, który niedawno ogłosił zakończenie kariery.
- Nr.6 Orlando Salido, który nie zmieścił się w limicie kategorii piórkowej
- Nr.8 - Robinson Castellanos po niespodziewanej porażce z rąk Rene Alvarado.
Bokserzy będący wcześniej za nimi, odpowiednio w górę, a nowe twarze w rankingu to:
- Mający bardzo dobrą serię mistrz Japonii, Hisashi Amagasa
- Były mistrz świata Marvin Sonsona który 2 tygodnie temu w pięknym stylu zastopował Akifumi Shimodę
- Pogromca Castellanosa , Rene Alvarado

Kategoria Lekka:
Po odebraniu pasa WBO Rickyemu Burnsowi, Terrence Crawford wskakuje na 4 miejsce. Burns, Lundy i Beltran oczko w dół.

Kategoria Super Średnia:
Arthur Abraham po pomszczeniu ostatniej porażki z rąk Roberta Stieglitza wchodzi na miejsce 5. Stieglitz 3 punkty w dół na miejsce 7-me. Jako że poziom pojedynku wydał mi się naprawdę słaby, postanowiłem też podnieść o jedno oczko Georga Grovesa(teraz nr. 4.)
Poza tym, po szokującej porażce z rąk niebezpiecznego, ale przeciętnego Dereka Edwardsa, z zestawienia wypada Badou Jack. Nowy numer 10 to Brandon Gonzales, który bardzo dobrze zaprezentował się przeciwko będącemu wtedy czołowym pretendentem w tej kategorii Ooosthuizenowi, a ostatnio pokonał też niepokonanego Jonathana Nelsona.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 04-03-2014 07:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości