Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
21-01-2014, 03:03 PM
Post: #92
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Nad Arreolą myślałem, ale on na dobrą sprawę nikogo nie pokonał. Obija journeymanów i śmiesznych prospektów jak Witherspoon, czy Mitchell, a 3 bokserów o jakiejś klasie z którymi walczył go porozbijało. Adamek dla mnie przegrał i z jednorękim Chambersem i z Cunninghamem(tutaj właściwie do jednej bramki)/
Może powinienem był któregoś z nich wrzucić wcześniej kiedy na 10 miejscu był niesprawdzony Jennings, ale teraz? Cunningham rozbił Adamka który pokonał Arreole, trudno mi więc któregoś wrzucić przed niego.
Bardziej cenię też Takama za jego świeży remis z bokserem top 10 - Perezem.
Cruiser - Tutaj wszystko jest właściwie o włos i ciężkie do ustawienia, ale Afolabi pokonał Hucka w 2 pierwszych walkach, 3 mogła iść w obie strony i na mojej karcie ją również wygrał. Jest pierwszy, bo jako jedyny z czołowych cruiserów nie przegrał na mojej karcie żadnej walki.
A Huck jest 6 bo w między czasie został zdominowany przez Arslana, zresztą z Lebedevem też równie dobrze mógł wcześniej przegrać.
Murray pokonał Martineza który był numerem 1, więc zajął jego miejsce. Miał też remis ze Sturmem, innym top 10 zawodnikiem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 21-01-2014 03:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości