Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
09-12-2013, 03:30 PM
Post: #66
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Sporo się działo w weekend, więc śpieszę ze swoimi skromnymi sugestiami Wink

- Co zrobisz ze Sturmem? Wygrał, ale po perfidnych rabbit punchach, do tego Barker zmagał się z kontuzją biodra, która obniżała jego wartość. Dla mnie Sturm powinien wejść na 6 miejsce, Barker spaść na 9.

- W junior półśredniej Kirkland zdemolował dzielnego Tapię po rzeźni. James ma ciekawe resume: Ossie Duran, Brian Vera, Joel Julio, Alfredo Angulo, Glen Tapia - Molinę traktuję jako NC. Jak dla mnie bardziej zasługuje na 10 niż Vanes, który imho ma gorsze resume niż James, do tego powinien przegrać z Larą, remis był wałem.

- Macklin pokonał nieopierzonego Russa, w sumie mógłby skoczyć oczko wyżej, ale osobiście nie ma to dla mnie większego znaczenia.

- W półśredniej mam problem z Porterem i Alexandrem. Alexander powinien pójść w dół, ale gdyby znalazł się w rankingu za Maidaną, którego zdeklasował, źle to by wyglądało. Dla mnie Marcos jest ciut za wysoko,pokonał w welter wojowniczych rzemieślników jak Soto Karass, czy Lopez, ale bardziej przemawiają do mnie zwycięstwa Thurmana z tym ostatnim Argentino, czy Zaveckiem. Widziałbym to tak: Porter 5, Alexander 6, Maidana 8.

- Lara pozostaje na 2, ale co z Troutem? Można go zrzucić o 2 miejsca. Szczerze pisząc to jako nr. 3 widziałbym Molinę, nie Canelo. Bo chyba uczciwy remis z Lara jest bardziej warty niż "remisowa" walka Canelo z Austinem. Do tego kilka niezłych skalpów, nie gorszych niż "marketingowi" rywale Cynamona.

- Bikę i Dirrella jeszcze nie obejrzałem, ale zakładając że remis był ok to: - Bika pozostaje 6, Dirrell może wskoczyć na 10 miejsce.

- Maliggnagi wypunktował Judaha, ale to raczej w układzie sił nic nie zmienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 09-12-2013 03:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości