Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
27-09-2013, 12:19 PM
Post: #30
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Denver na szczęście ma obiecaną kolejną szansę walki o tytuł od Suleimana, kiedy tylko będzie gotowy do walki po kontuzji. Też czekam niecierpliwie na walkę Sebillo z Buitrago. Nikaraguańczyk mnie trochę rozczarował w ostatnim pojedynku, ale mistrza z Filipin w ogóle nie widziałem w akcji(nie mogę znaleźć żadnej kompletnej walki), więc nie mam pojęcia czego się spodziewać.
Miyazaki podobno zaraz po ostatniej obronie ogłosił, że to była jego ostatnia walka w kategorii słomkowej. Pewnie będzie czekał na walkę o tytuł WBA kiedy Ioka i Gonzalez przeniosą się do muszej. Silvestre na moich kartach wygrał i z Ryo i z Paipharobem(Chociaż obie walki wyrównane), więc i tak byłby przed nim.
Adriana Hernandeza rzuciłem za nisko, patrząc teraz na jego rekord. Ostatnie osiągnięcia nie powalają, ale parę lat temu znokautował Rodela Mayola(o czym zapomniałem), pokonał też Ganigana Lopeza, Menesesa, Ramireza(przeoczyłem ich). Przenoszę go na 4 miejsce.
Jeśli chodzi o muchy, Segura i Uicab są wysoko, bo obaj moim zdaniem bezdyskusyjnie pokonali Edgara Sosę, porażka Wilberta z Igarashim też pechowa(Tutaj już bez wałka). Hernan Marquez jest nisko, bo Concepcion to jego jedyne wartościowe zwycięstwa.. Reveco nie ma jednego wyróżniającego się skalpu, ale za to więcej pojedynków na dobrym poziomie i jedyną porażkę z serii tych, które pewniebyłyby zwycięstwem gdyby walka odbyła się gdzie indziej. Na razie zostawiam ich tak jak jest. Podobno szykuję się walka Segury z Marquezem w eliminatorze do Estrady, więc Hernan będzie miał okazję pokazać, że zasługuje na wyższe miejsce.
Dzięki, Maynard.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 27-09-2013 12:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości