Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
26-09-2013, 10:49 AM
Post: #25
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Możliwe, że trochę nie doceniam Chilemby, ale cóż, faktycznie ma niezłych rywali na rozkładzie.

Do super średniej nie mam większych zarzutów. Szczerze mówiąc pozycja Biki wydaje mi się zawyżona. Ostatni trzej rywale byli solidni i Sakio zdobył też WBC, ale Bika pewnych progów nie przeskoczy, znamy już jego limit.

Zepchnąłbym niżej też Abrahama. Jego dwie ostatnie walki były słabe. On już ma z górki, ewentualnie widziałbym go pod koniec 10.

Na piątym miejscu widziałbym Grovesa, pokonał kilku solidnych rywali w dobrym stylu, ma zwycięstwo z DeGale po b. wyrównanej walce. Moim zdaniem lepiej rokuje od Biki i na dzień dzisiejszy wyżej go cenię.

Wypchnąłbym z 10 Badou Jacka, bo nie wygrał on z nikim szczególnym. W tych pojedynkach, w których go widziałem pewnie sobie radził z przeciętniakami, ale nie widiałem w nim jakiegoś wielkiego potencjału.

Na 8 miejscu, może nawet ciut wyżej widziałbym DeGale. Sam mnie nie przekonuje do końca, bo uważam że nie jest zbyt twardy, ale w swoim rekordzie ma kilku solidnych i sprawdzonych rywali, pokonanych zazwyczaj w dobrym stylu. Jego resume na pewno jest więcej warte niż Badou.

Co do średniej, to nie mam większych zastrzeżeń. Sturm i Macklin mogą już być zawodnikami spoza top 10, ale nie ma w tej kategorii jakiś żelaznych faworytów, pewniaków do zastąpienia ich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 26-09-2013 10:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości