Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 09:20 PM
Post: #23
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Też popieram nie wstawienie Adamka do top10 HW. Ostatnia jego znacząca wygrana, to tak jak napisałeś, Arreola. Remisowa walka z jednorękim Chambersem, czy rzeczywista przegrana z Cunninghamem ciążą Adamkowi. Z Głazkowem spodziewam się bardzo trudnej przeprawy.

Jeszcze wracając do CW, to swego czasu za najciekawszego prospekta uważałem Masternaka, jednak teraz „wyparli go” Mchunu i Makabu. Najbardziej podoba mi się boks Mchunu, ale jest on mniej sprawdzony.

LHW

Z pierwszym miejscem zgadzam się. Kowaljewa zamieniłbym ze Stevensonem. Owszem, Stevenson ma na rozkładzie Dawsona. Ale wydaje mi się, że Chad był przeceniany, a poza tym jego forma psychiczna i fizyczna po Wardzie mogła być niezbyt wysoka. Rosjanin za to przejechał się jak walec po Campillo (chociaż Hiszpan był wtedy w średniej formie), czy Cleverlym, niebezpiecznym White, czy solidnych Thompsonie i śp.Simakowie. To wszystko byli zawodnicy LHW. Stevenson ma też solidnych rywali, ale w większości jest to 2-3 liga SMW.

Trochę razi mnie brak Bellew. Dla mnie powinien być co najmniej 10. Na pewno przed Fonfarą, który wcale nie wygrał z Glenem, a jego największym sukcesem było dobicie past Campillo.

Szczerze pisząc, to nie wiem jak sklasyfikować Dawsona. Był dobry, ale czy dalej jest? U mnie po Pascalu, Wardzie i beztroskiej minucie z Stevensonem nie ma już wielkiego kredytu zaufania. Zrzuciłbym go w okolice 6-7 miejsca.

Myślę, że Chilemba jest trochę za wysoko, widziałbym go w okolicach 8-10 miejsca. Jest dobry, ale myślę że to poziom Bellew – czyli mocny, ale bez rewelacji.

Dla mnie pierwsza 3 jest dosyć klarowna, później jednak ciężko jednoznacznie poukładać ranking.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 25-09-2013 09:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości