Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 07:35 PM
Post: #21
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Ciężka - brak Adamka w 10 ? Bez przesady.. Górala dałbym w miejsce Thompsona na tą chwilę i byłoby git według mnie.
Cruiser - Afolabi to nie jest materiał na lidera kategorii jakkolwiek byśmy na niego nie patrzyli. Pisząc że wygrał wszystkie 3 pojedynki z Huckiem stawiasz odważną tezę. Włodarczyk na pewno powinien znajdować się przed Arslanem. Huck chyba zbyt nisko, brak Masternaka zrozumiały. Ciężko uporządkować tą kategorię.
Półcięzka- Kovaliewa zamieniłbym miejscami ze Stevensonem, Chilemba chyba zbyt wysoko, na jego miejsce powinien wskoczyć, pomino ostatniej klęski Cleverly, nie wiem czy Braehmer zasługuje na pierwszą dychę - w jego miejsce można byłoby dać równie dobrze Bellow.
SS - w porządku, tylko razi nieco ten Abraham przed Grovesem. W ich bezpośredniej konfrontacji Król Artur zostałby najprawdopodobniej ośmieszony. Szkoda że Direll się zagubił bo to pięściarz który mógłby napsuć sporo krwi nawet S.O.G i u którego w mojej opinii powinno widnieć 0 W REKORDZIE PO STRONIE PORAŻEK.
Średnia - ok
Junior średnia- Vanes przed Baysangurowem, Andrade za Nelsona
Półśrednia - Bradley przed Pacmanem? jakim cudem? Oprócz tego Brook chyba jednak przed Abregu.
Superlekka - Jest Lundy a nie ma Postola? A gdzie Cesar Cuenca ? Big Grin hehe
Lekka - ok, fajnie jakby udało się zestawić ze sobą Gamboę i Crawforda, gdzieś czytałem że były takie plany.
S piórkowa - ok, kolejna ciężka do poustawiania kategoria. Nie miałem okazji jeszcze podejrzeć w akcji Willa Tomlinsona, jaki poziom prezentuje ten pięściarz?
Piórkowa - dla Waltersa mimo wszystko powinno się znaleźć miejsce w dyszce, a Johnowi dla samej zasady nie powinno się dawać 1 miejsca w tego typu rankingach.
SK - Nie ma Quigga? Chyba że ja o czymś nie wiem.
Kogucia - ok
Nie będe sie wymądrzał bo w niższych dywizjach orientuję się powiedzmy ,, średnio " więc zostawię je w spokoju. Summa summarum całkiem spoko to poukładałeś, pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - CHIRURG - 25-09-2013 07:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości