Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 05:50 PM
Post: #16
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
W Cruiser także razi mnie Afolabi (też się biednego Oli przyczepię;p) na I miejscu. On jest dobry, ale szczerze mówiąc coś naprawdę błyskotliwego w jego boksie, co mogłoby czynić go liderem tej dywizji widziałem w 5 pierwszych rundach z Huckiem. Ostatnią walkę z MH wypunktowałem na remis, ale Afolabi mnie tam nie przekonał. Do tego jego prowadzenie woła o pomstę do nieba.

Hernandez nie powinien wygrać pierwszej walki z USS. Drugą zwyciężył uczciwie, z Rossem wyglądał słabo, walczył głupio i ledwo zwyciężył. Poza tym ta nieaktywność...

Szczerze mówiąc, to nad tymi zawodnikami widzę Guillermo Jonesa. On ma wartościowe skalpy w swoim rekordzie, a ostatnio, mimo wieku wyglądał bardzo klasowo jak na tę dywizję.

Arslan dla mnie ciut za wysoko. Dla mnie to trochę zagadka. Z przeciętnym Hereliusem tak się zmęczył, że wynosili go z ringu – z Aleksiejewem i Huckiem wyglądał bardzo dobrze i wygrał te walki. Jednak w ostatnim pojedynku wyglądał słabo, uderzał pchane ciosy i brakowało mu dynamiki, przyśpieszeń. Tam naprawdę wyglądał staro.

Dla mnie Lebiediew jest nad Rossem. Bardzo surowo oceniam występ Rossa przeciwko JP Hernandezowi. On miał wszystko, aby tę walkę wygrać, a w pewnym momencie odpuścił. Poza tym walczy bardzo rzadko i jest kontuzjogenny. Lebiediew przegrał ostatnią walkę, ale walczył do tej pory regularnie i wygrywał w pewnym stylu. Poza tym myślę, ze wykazał się lepszą postawą przeciwko Jonesowi, niż Ross przeciwko JPH.

Dobrze, że zastąpiłeś Masternaka Mchunu. Przekonuje mnie ten bokser.

Twoim zdaniem Mchunu i Makabu mają zadatki na dominatorów Cruiser?

Do reszty kategorii odniosę się później, dobrze że taki ranking powstał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 25-09-2013 05:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości