Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 03:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2013 04:37 PM przez Matys.)
Post: #6
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Wcale nie, bardzo dobrze, że Lara jest #2 Smile Co do junior średniej to Willie Nelson wg mnie w ogóle się nie łapie do dziesiątki, w ostatniej walce wyglądał fatalnie. Zamiast niego wstawiłbym Andrade albo nawet któregoś Charlo i Smitha za nudną, ale remisową walkę z Moliną na pewno przed takimi prospektami.

A teraz od góry - ciężka może być, mało mnie interesuje.

cruiser - ten Afolabi jednak za wysoko jak dla mnie, jeśli tak patrzymy, to Ross powinien być wyżej, bo dał bardzo wyrównaną walkę Hernandezowi. Masternaka bym wywalił i zastąpił Mchunu.

LHW - Stevenson na pewno nie pierwszy. Ja wiem, że linearny mistrz i w ogóle, ale pół minuty w półciężkiej to za mało mi mówi, żeby robić z niego "jedynkę". I czemu jest Chilemba, a nie ma Bellew??

Super średnia - właściwie bez zarzutu, co prawda Oosthuizen ostatnio wg mnie przegrał, ale nie jakoś dramatycznie, no i na rozkładzie ma przyzwoite nazwiska, więc miejsce w dziesiątce się należy.

Średnia - bez zarzutu;

Półśrednia - też w porządku, Abregu to kolejny bardzo solidny i mocno bijący Argentyńczyk, pięknie rozmontował prospekta - Dulorme

Junior półśrednia - za co DeMarco #10? Już prędzej Soto, Herrera, wypadałoby też chyba umieścić Rosjanina - Postola, skoro wygrał z #7 - Lundym. Chociaż mogę zrozumieć jego brak, bo akurat sam gościa na oczy nie widziałem i nie wiem też czy to zwycięstwo było fair.

Lekka - Beltran przed Burnsem, Crawforda bym dał nawet na #6 (może trochę na wyrost), za Reesa wstawiłbym Figueroę albo nawet tego Gonzaleza co też ładnie prał niedawno Burnsa.

Super piórkowa - fajnie, że Mendez jest wysoko, bo wygrał bardzo wyraźnie z Usmanee, który z kolei wygrał wyraźnie z Barthelemym. Stąd - Usmanee przed Kubańczykiem, Burgos na pewno przed Martinezem (co najmniej #4), a Magdaleno jedno miejsce za Martinezem. Aha, Miura kompletnie za wysoko, nie wiem co on tam robi.

Piórkowa - tego Johna to wszyscy tak z przyzwyczajenia jako #1 wsadzają, a z kim on walczył przez ostatnie lata w tym swoim grajdołku? Chociaż, z drugiej strony, dość słaba kategoria, uciekinierzy przed Rigo i weterani Wink Gradowicz jest tam solidny, ale miejsce na razie ma odpowiednie.

Super kogucia - czemu Mathebula tak wysoko? Ja wiem, że dał wyrównaną walkę z Donaire, ale dałbym go za Santa Cruza i Framptona.

Jeśli chodzi o kogucią i niżej, to największe nazwiska kojarzę, widziałem, ale już nie czuję się na siłach coś tu ustawiać. Tak na szybko - w koguciej brakuje mi w dziesiątce Julio Ceji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Matys - 25-09-2013 03:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości