Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 08:08 AM
Post: #171
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Chyba jestem Ci w stanie pomoc na swoj sposobWink
kiedy ja robie redukcje tkanki tluszczowej a swietnie mi to wychodzi to nie mam nawet ani jednego dnia w ktorym bym biegal czy wykonywal jakiekolwiek meczace dla mnie cwiczenia. Nie lubie sie meczyc;p to nie dla mnie.
Jak juz wczesniej mowilem to najwazniejsza jest DIETA! aeroby to taki tylko dodatek Wink Ja swoja diete opracowalem w taki sposob, ze "jedz to co najbardziej lubisz, opychaj sie tym i chudnij"
oczywiscie nic nie jest bezmyslne i bedac na redukcji wciaz jestem na ujemnym bilansie kalorycznym a i w bialko tez trafiam.
Co Crumb lubi najbardziej? KEBABY!! Jak wiadomo kebaby sa bardzo kaloryczne dlatego ja postanowilem robic swoje domowe. Tak dla przykladu to duzy kebab w lokalach ten w okolicach 20 zl ma w sobie 180 gramow danego miesa. Ja w swoim daje jakies 0,5 kg;d
Ktos spyta jakim cudem niby chudlem na kebabach. A no juz mowie. W lokalach przyslowiowa baranina, cielecina czy kurczak to tak naprawde mieszanina jakichs tlustych gowien, resztwk, pozostalosci nawet nie wiem po czym
mniej wiecej 50\50%. Mieso mega tluste, sosy mega kaloryczne, ciasto mega kaloryczne.
Ja swoje domowe kebaby przygotowywalem sam dziek czemu spozywalem dwukrotnie mniejsza ilosc kalorii dwukrotnie bardziej sie najadajac.
Kurczak grilowany na elektrycznym grillu, zero zbednych olejow. Pyszny sos czosnkowy ktory robilem z majonezu light(ponad 500 kalorii mniej niz normalny majonez), joggurt naturalny light. Sos pyszny a bardzo malo kalorczny a nadawal smak potrawom taki, ze dieta mnie cieszyla a nie smucila;p No i mozna sobie zrobic jeszcze tortille malo kaloryczna ale mi sie juz bawic nie chcialo wiec kupowalem. Do srodka kapusta pekinska, pomidory, ogorek. Kebab byl po prostu taki pyszny, ze o jezu. robilem sobie duzego kebaba albo z dwoch tortilli albo dwa kebaby po jednej tortilli. Bylem tym najedzony przez 5-7 h bez jaj. A z tego co pamietam to bylo jakies 900-1200 kalorii. Z czego bialka juz ponad 100.
Jak juz sie sciemnialo to jadlem nalesniki endomorficzne(obczajcie na YT) - pyszne nalesniki ktorymi sie tak opychslem ze o matko!!!! nie moglem po nich chodzic. Ale ja podwajalem skladniki z filmiku.. Te nalesniki mialy chyba nie wiecej jak 800 kalorii. Tak czy siak te dwa posilki to jakies 2000 kalorii. Przy moim 2800 dziennie aby chudnac smialo moglem pozwolic sobie na noc na taki posilek na jaki juz chcialem. Malo.jako posilek taki ktorym sie najesz bedzie mial powyzej 800 kalorii;p oczywiscie wszystko z glowa. Nie jakies lazanie;p
nalesniki, kebab, jakies kanapki dobre i naprawde chudlem w oczachWink zero aerobow.
to byl taki przykladowy dzien ale pokazalem wam tylko ze naprawde nie trzeba sie meczyc, wystarczy lczyc kalorie i odpowiednio dobierac skladniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 02-10-2013 08:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości