Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej
05-12-2016, 06:11 PM
Post: #21
RE: Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej
A nie zastanawialiście się nad taką sprawą... Obejrzałem tę walę kilkanaście razy, parę w zwolnionym tempie i zauważyłem, że Trojanowski widział ten cios. Przymknął oczy, nawet się skrzywił a potem padł i z ringu zeskrobywali go już szpatułką. I teraz tak - Edward ma już 36 lat, ile kasowych walk mógłby jeszcze dać? 7? 8? Ile mógłby zgarnąć za każdą z nich przy założeniu, że w międzyczasie żadnej by nie przegrał? Tutaj natomiast było wręcz idealne zestawienie, które pozwalało na szybki zarobek na ewentualną emeryturę, bez konieczności dzielenia się z promotorem, płacenia podatków, opłat i takich rzeczy.

Przecież walka toczyła się o dwa pasy, przy czym jeden z przeciwników był mistrzem, do tego uznanym zabijaką z 25 wygranymi walkami, z których tylko dwie nie zakończyły się przed czasem. Drugim zaś był jakiś namibijski anonim, wyciągnięty nie wiadomo skąd w ramach dobrowolnej obrony. Nie wiem, jakie były kursy na jego wygraną w pierwszej rundzie, ale nie zdziwiłbym się, jakby chodziły nawet 1:20. Obstawiać można było na całym świecie, więc jakby rozdysponować w ten sposób nawet milion dolarów, to wsiąkłby jak w piach, bez śladu. Jednak żeby taki numer przeszedł, "Troja" musiał przegrać bezdyskusyjnie, nie mógł położyć się po obcierce w ucho. Więc tak właśnie przegrał. Pobolało, podzwoniło w głowie ale... Suma sumarum lepsze coś takiego, niż wojna, nawet zwycięska za to z kumulacją ciosów.

A w rewanżu już biednego Juliusa bezpiecznie dorwie i z zabezpieczoną przyszłością i spokojem będzie mógł rzucić się choćby i na Crawforda. Co wy na to? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej - fext - 05-12-2016 06:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości