Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexander Powietkin vs Marco Huck (2012 - 02 - 25)
25-10-2013, 09:31 AM
Post: #4
RE: Alexander Powietkin vs Marco Huck (2012 - 02 - 25)
Przypomniało mi się, że w innym temacie były też punktacje innych użytkowników. Nie zaszkodzi wrzucićWink

Cytat:@Jerome
1 Runda.
W moim odczuciu runda Hucka. Byl aktywniejszy. 2 Runda.
Runda Saszy. Bardziej aktywny i przy tym skuteczny. Huck stara sie odpowiadac ale Olek schodzi z lini ciosow. Bardzo duzy respekt Hucka do ciosu Saszy. 3 Runda.
Na trybunach Dereck Chisora i Artur Abraham. Runda dla Olka. Ładuje pare dobrych prawych. Kostyra podnieca sie jednak akcja ruska porownujac go do Tysona. Trener Hucka dostrzega ze Marcowi nie idzie jak trzeba. 4 Runda.
Runda definitywnie dla Hucka. Trafil ruska poteznym prawym. Alexander sie chwial ale nie padl. Pozniej Huck dosc brzydko atakuje i sedzia daje mu ostatnia szanse. Sasza jednak daje rade. 5 Runda.
Dosc ciezka runda do punktowania. Jednyny mocny cios zadaje Huck jednak to Sasza jest aktywniejszy. Bardzo brzydko i brudno walczy Huck. Mysle ze runda remisowa jesli jednak musialbym wskazac jednego to bylby to Huck. Juz wiem ze nie bedzie KO do 5 rundy. 6 Runda.
Kolejna brudna runda. Wygrywa ją Povietkin. Jest skuteczniejszy i przy tym mocniej bije. Razem z gongiem rusek trafia poteznym prawym. 7 Runda.
Bardzo brudna runda. Jednak na koniec poteznia zaakcentowana przez Hucka. Sasza w sporych klopotach. Kostyra mowi, ze to od ciosu. Moim zdanie zawodzi kondycja. Runda Hucka, nie ma watpliwosci. 8 Runda.
Runda dla Saszy. Huck może bije mocniej ale Povietkin częściej. Szacunek za nieustepliwosc dla Hucka ale myślę że Władek bądz Vitek nie mieliby najmniejszego problemu z "niemcem". 9 Runda.
Runda dla Huck. Za szybkie tempo dla Povietkina. Zbiera mocne bomby aż milo. Nie pada ale zmierza po 1 porazke w karierze. 10 Runda.
Runda dla Hucka. Kostyra mowi o rozcieciu policzka niemca. Sasza sie czlapie po ringu. Kondycja na minusie. Brudna walka. 11 Runda.
Sasza buja sie na nodze, chyba bez ciosu. Jednak zaraz atakuje silnym prawym i to on ma inicjatywe do konca rundy. Runda dla Povietkina. Kontuzja Hucka co raz wieksza. Obaj atakują po gongu. 12. Runda
Runda Hucka. Bombarduje Povietkina jak chce. Sasza w klopotach. Buja sie po gongu. Wedlug mnie 115-113 dla Hucka, jesli dobrze policzylem. Bardzo brudna walka. Huck nieustraszony, Sasza bez kondycji. Zbieral wszystko co mogl. Chyba przegral. Czekamy na karty. 114-114, 116-113, 116-112 dla Povietkina.
Gwizdy na widowni.
Ja tez uwazam, ze Huck wygral.
Chyba doszlo do pomylki...

Cytat:@Adam

Alexander Povetkin - Marco Huck 116-113

1 runda: 9-10
2 runda: 10-9
3 runda: 10-9
4 runda: 9-10
5 runda: 10-10
6 runda: 10-9
7 runda: 9-10
8 runda: 10-9
9 runda: 10-9
10 runda: 10-9
11 runda: 10-9
12 runda: 9-10

*pierwsza liczba - Povetkin, druga - Huck

Kiedy oglądałem tą walkę po raz pierwszy, o 2:00 na Polsacie Sport (nie znając wyniku walki), to wydawało mi się, że Huck był lepszy. Obejrzałem jednak raz jeszcze i "Sasha" te rundy wygrywał, niezbyt wyraźnie, ale jednak konsekwentnie, będąc lepszym technicznie i zadając więcej celnych ciosów (nie tak efektownych, jak Hucka, ale te ciosy były i też oczywiście się liczą), Povetkin wygrał tą walkę. Nie ma mowy o żadnym "wałku".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Alexander Powietkin vs Marco Huck (2012 - 02 - 25) - redd - 25-10-2013 09:31 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości