Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Hamburgu 27.04.13.
28-04-2013, 09:36 AM
Post: #4
RE: Gala w Hamburgu 27.04.13.
W sumie porażka Dirksa nie jest sensacją. Jego o mały włos nie znokautowałby wzięty za pięć dwunasta waciany journeyman Siproshvili. Do tego tragiczna postawa z Concenciao. Szkoda, że akurat ten pojedynek przegapiłem - widział ktoś tę walkę, warto ją pobierać?

Pitto vs Culcay - Bardzo dobra walka, świetne tempo i zderzenie stylów. Moim zdaniem zasłużenie wygrał Argentyńczyk - kiedy Culcay postawił na bajeranckie triki, balans, przemieszczanie się po ringu, to Pitto trafiał więcej ciosów w półdystansie. Bardzo zaskoczony jestem postawą Argentyńczyka - szkoda, że nie ma mocniejszego ciosu. Na szczęście ma dobrego trenera i charakter do tego sportu, może więc namiesza - chociaż zdaje się, że pewnego poziomu nie przeskoczy. W każdym razie naprawdę dobrze ogląda się ten jego "meksykański" styl walki.
Culcay - wyszły pewne ograniczenie Niemca. Jego obrona w półdystansie jest bardzo przeciętna, sporo tam inkasuje, dziwi także garda trzymana pod nosem (???). Jednak dobrze się go ogląda na galach Sauerlanda, bo mimo wszystko pokazuje dosyć finezyjny boks, w porównaniu do innych bokserów z tej stajni. Sporo nauki przed nim - bardzo efektownie wygląda w ringu, ale ta efektowność nie przekłada się na wygrywanie rund. Oby nie zaaplikowano mu teraz Uliego Wegnera na szkoleniowca...

Arslan wyglądał tak, jakby złapał go wiek - pchał ciosy, bił je bez koordynacji, był wolny - forma dużo słabsza niż z Huckiem. Być może były to słabsze przygotowania, a być może nie - w tym wieku wszystko jest możliwe. W każdym razie mnie nie zachwycił.

Braehmer szybko skończył robotę. Bardzo rozczarował mnie Averlant, spodziewałem się więcej po nim.

@Hugo
Jak dla mnie bokserzy, których wymieniłeś po prostu są ograniczenie i na pewnym poziomie ograniczenia te wychodzą ze zdwojoną siłą.
Sylvester - Ugrał i tak więcej niż talent pozwalał
Dimitrenko - strachliwy
Zbik - Jak Sylvester
Sturm - Wiek, zbijanie kg, po prostu wypala się
Abraham - Niestabilna psychika, nie swoja kategoria wagowa, ograniczony boks
Britsch - po prostu przeciętniak
Gerber, Dirks - fizole bez finezji, silni ale powolni, zbyt ograniczeni technicznie, aby ugrać coś więcej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gala w Hamburgu 27.04.13. - Hugo - 24-04-2013, 09:47 AM
RE: Gala w Hamburgu 27.04.13. - kartofelek - 26-04-2013, 09:46 PM
RE: Gala w Hamburgu 27.04.13. - Hugo - 28-04-2013, 12:34 AM
RE: Gala w Hamburgu 27.04.13. - redd - 28-04-2013 09:36 AM
RE: Gala w Hamburgu 27.04.13. - Hugo - 28-04-2013, 10:56 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości