Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmarnowany kwartał
21-04-2013, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2013 09:29 AM przez Sander.)
Post: #5
RE: Zmarnowany kwartał
Wypowiem się tutaj bo nie mogę znaleźć innego odpowiedniego tematu. Gala pana Wasilewskiego po raz kolejny mnie zawiodła.
O "walce" Szpilki nawet nie mówmy bo Bidenko używając języka pana Zbigniewa Lacha "to się ku*wa skompromitował tym wystąpieniem". Zainkasował kilkadziesiąt tysięcy euro za NIC.
Chodzi mi tu o Richarda Halla. Jestem głęboko zbulwersowany i oburzony dobraniem gościa który nie dość że jest emerytem to jeszcze przegrywa wszystko jak leci i to z byle kim. Wczoraj "bokser" ten nie zrobił nic by wygrać. Jedyny plus jest taki, że nie padł po pierwszym lepszym ciosie. Ale widzieliście jakie on ciosy wyprowadzał? Nie jestem pewny ale czy on wyprowadził choć jeden niebezpieczny, szybki sierpowy ze skrętem chcąc ustrzelić Kołodzieja???
Był mega anemiczny i kompletnie odpuścił tę walkę. Kołodziej obiłby go jedną ręką choć sam nic wielkiego nie pokazał. Wszystko co pamiętam to kilka pchanych prostych ciosów w wykonaniu Halla. Ale oczywiście były rywal Tigera dobrze sprzedawał się w mediach... Czy nie lepiej byłoby :
1. Z punktu finansowego : zaoszczędzić kasę jaką dostał pan Richard i zainwestować ją np. dla sparingpartnerów dla Wawrzyka (takich na poziomie) lub jakiegoś poważnego rywala na kolejnej gali Wojaka dla któregoś z chłopaków(Jonak,Szpilka) ?
2. Z punktu sportowego : Olać bitkę z emerytem i zamiast płacić mu kasę zorganizować poważny sparing wewnątrz zespołowy np. Kołodziej vs Diablo? Nawet 6 rund dla sprawdzenia się. Czy taki sparing nie dałby więcej Kołodziejowi niż 8 rund bicia w worek przed publicznością? Bo chyba na Hallu to się w rankingach nie wywinduje...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zmarnowany kwartał - Hugo - 15-04-2013, 07:26 AM
RE: Zmarnowany kwartał - Sander - 15-04-2013, 09:16 AM
RE: Zmarnowany kwartał - AdamekFightPL - 15-04-2013, 01:29 PM
RE: Zmarnowany kwartał - Nixon - 17-04-2013, 05:20 PM
RE: Zmarnowany kwartał - Sander - 21-04-2013 09:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości