Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym
08-04-2013, 04:55 PM
Post: #29
RE: Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym
@BMH

Jak już wspomniałem, bokserzy to osoby publiczne, które można krytykować w stopniu znacznie większym , niż osoby prywatne. Ocena sportowca dotyczy jego postawy na arenie sportowej, a nie jako człowieka. Dlatego nie sądzę, żebym komuś ubliżył nazywając go bumem, czy patałachem. Może przy "dupie z uszami" trochę mnie poniosło, więc za to określenie przepraszam.

Uważam, że rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Bokserowi można wybaczyć brak umiejętności, ale nie brak serca do walki. Szczególnie, kiedy nie występuje jako prywatny journeyman, ale reprezentuje Polskę w walce o mistrzowski tytuł. Tym bardziej na krytykę zasługuje sportowiec, który zapowiada sukces i deprecjonuje rywala, a w praktyce z góry godzi się z porażką w kiepskim stylu. Jest to po prostu oszustwo w stosunku do kibiców. Nie jest też dla mnie godny szacunku trener, który po przegranej przez swojego boksera walce nie bierze za nią współodpowiedzialności, tylko pokrętnie stara się od tej odpowiedzialności wymigać, co w opublikowanym dzisiaj wywiadzie uczynił trener Łapin.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym - Hugo - 04-04-2013, 12:16 PM
RE: Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym - Hugo - 08-04-2013 04:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości