Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym
08-04-2013, 01:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 06:57 PM przez BMH.)
Post: #25
RE: Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym
(08-04-2013 12:45 PM)Hugo napisał(a):  -Sobotni występ Jackiewicza w Rzymie to była jedna z największych kompromitacji w historii polskiego boksu zawodowego.

-Otóż stało się i mam prawo dochodzić, kto zawinił. Nieudolny trener, czy pozbawiony ambicji bokser? A może obydwaj?

-Zamiast tego zobaczyłem nieporadnego buma, który ani przez moment nie zagroził rywalowi. Ba, nawet nie próbował.

-Tymczasem w ringu ujrzeliśmy nieudolnego patałacha starającego się jedynie jakoś przetrwać 12 rund.

-Jednak na ringu w Rzymie nie widziałem Wojownika, tylko dupę z uszami kompromitującą polską flagę i hymn.

To dopiero merytoryka... obiektywna ocena piesciarza... wyzwiska, mieszanie z blotem, porownanie badz co badz czloweika sukcesu do dupy z uszami, ublizanie od patalachow, wstyd dla Polski/hymnu, zaklamany trener, badz zawodnik. Ciekwy jestem ilu z tych fanow co tak dopingowali na walce Rafala, ma podobne zdanie.. sadze, ze zaden.
Licze, ze znajde kiedys forum, gdzie wyzwiska pod adresem piesciarzy beda surowo zakazane. Ja naprawde umiem zrozumiec wszystko... spiecia miedzy userami, kulturalna krytyke pod adresem piesciarzy, czy nawet wmawianie rzeczy, ktore nie maja wcale przelozenia na rzeczywistosc. Jednak wyzwiska pod adresem ludzi ktorych sie nie zna... oczernianie... podwazenie wairygodnosci... ludzie zrozumicie, ze z punktu widzenia fotelowego kibica, tak naprawde nie dostrzegacie 90% istotnych czynnikow, ktore wplywaja na walke/forme. No ale jak to sie mowi, kto co lubi, ja zamykam ta dyskusje, bo najnormalniej skutecznie odrzuca mnie wyzywanie, i mieszanie z blotem ludzi, ktorzy dlugie lata poswiecali sie treningom, i wyrzeczeniom.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym - Hugo - 04-04-2013, 12:16 PM
RE: Jackiewicz vs Bundu 06.04.13. Rzym - BMH - 08-04-2013 01:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości