Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
26-03-2013, 08:36 AM
Post: #16
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
To nie jest fanatyczne bronienie Adamka tylko trzeźwe spojrzenie na fakty. Ktoś próbował za wszelką cenę zniszczyć Adamkowi karierę a Wy w to wierzycie... jesteście po prostu naiwni. Dlaczego mam niby wierzyć jakiemuś Konderze? został wywalony z teamu to się mścił. A za uszami ma coś każdy, Adamek był wtedy jeszcze młody i głupi. Zresztą mnie to nie interesuje bo skupiam się tylko na sportowej sylwetce Adamka. A to jaki jest poza ringiem wie każdy.

@Matys
W którym momencie Gmitruk potwierdza słowa Kondery? z tego co tu słyszę mówi on o tym, że o niczym nie wiedział. Poza tym tak jak pisałem wcześniej, nie ma sportowców czystych... nawet świętoszek Adamek nie jest czysty.

@BMH
Jeżeli przeczytałeś książkę to ok. Po prostu napisałeś to w ten sposób jak byś wiedział o co dokładnie Konder oskarża Adamka. Jeżeli posiadasz taką wiedzę to podziel się z nią z innymi na tym forum. Chętnie dowiem się tych kilku faktów o Adamku.

W sumie taka sytuacja mogła by się zdarzyć każdemu sportowcowi.... Włodarczyk - Historia Prawdziwa, Najman - Historia Prawdziwa (ops, to już było), Kowalczyk - Historia Prawdziwa, Bracia Kliczko - Historia Prawdziwa, Usain Bolt - Historia Prawdziwa i tak mogę wymieniać w kółko. A to, że Konder w ten sposób ''sprzedał'' swojego byłego przyjaciela jest dla mnie zwykłym świństwem. Gnida i nic więcej. A co do umorzenia sprawy, to niektórzy tutaj napisali, że pewnie Adamek go zastraszał itd itp, a nie przyszło Wam do głowy, że po prostu darował te sprawę z książką Konderowi właśnie dlatego, że to jego były przyjaciel? wszyscy na forum jeżeli chodzi o Adamka widzicie tylko te ciemne strony. Nie mówię, że tak jest, ale może tak być, dlaczego nie? Smile wszyscy na tym forum wiemy na ten temat po równo... czyli nic. Czy to prawda czy nie, nie dowiemy się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwa historia Tomasza Adamka - pyra90 - 24-03-2013, 11:08 PM
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka - AdamekFightPL - 26-03-2013 08:36 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości