Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Offtop (moderacyjny)
29-03-2020, 10:43 AM
Post: #13
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny)
Jak dla mnie Gogolius spieprzył trochę sprawę i byłoby bardzo ciężko uratować forum. Tym bardziej jak na nim udzielają się 3/4 osoby. Sama główna też powoli siada. Ostatnio tak z ciekawości sprawdziłem ile osób zbanowano w 2018, 2019 czy w tym roku. Dwa lata temu były 2 bany na miesiąc, ale komentarzy było więcej. Może uznacie mnie za świra, ale lać to. W zeszłym roku zbanowano zaledwie 5 osób, a w tym roku na razie nikogo. Więc banowanie nie jest przyczyną na głównej. Koronawirus zastopował boks jak i inne dyscypliny sportowe, ale nie jest przyczyną sytaucji. Więc ta opcja również odpada. Zainteresowanie boksem? Tu już pośrednią przyczynę mamy, mniej zainteresowanych boksem w Polsce = poziom polskiego boksu = mniej komentarzy i mniejsze zainteresowanie stronami. A bezpośrednią przyczyną są jak dla mnie są grupy na FB o tematyce bokserskiej i ogólnie rozwój portali społecznościowych. Tradycyjne strony podobnie jak kiedyś gazety powoli odchodzą w odstawkę. Coś się kończy, coś zaczyna. Stron bokserskich czas już mija.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 12-01-2020, 01:32 PM
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny) - DevonPL - 29-03-2020 10:43 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości