Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Offtop (moderacyjny)
26-03-2020, 05:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2020 05:38 PM przez RSC-2.)
Post: #6
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny)
Już kiedyś o tym pisałem , ale nikt mnie nie słuchał a raczej kwitowano mnie krótkim "troll"

Boks to zbyt mały i wąski temat aby mógł napędzać działanie forum.
Należało rozszerzyć zakres i tematy dyskusji , aby temat boksu funkcjonował obok innych tematów.
Należało być otwartym na "przybyszów " nawet z głównej Bokser.org.

A co robiono na tym forum?
Pacyfikowano bezwzględnie tych którzy zaczynali tu pisać i mieli inne zdanie.
Ataki były nie pojedyncze a grupowe .
Zakładano wątki i tematy poniżające piszących na stronie głównej Bokser.org ,gdzie kopiowano ich wpisy nie po to aby merytorycznie z nimi dyskutować tylko po to, aby się z nich naśmiewać i poniżać.
Niektórzy zapewne pamiętają jak na tym forum wywlekano prywatne sprawy a potem linczowano ich ofiary by w końcu ich zbanować.

Jeżeli ktoś nie wierzy w to co piszę to mogę w szczegółach wraz z nickami przypomnieć o kogo chodzi.

Strona forum Bokser.org poszła dokładnie drogą Boxngnews.
Tam też kiedyś banowano inaczej myślących a dziś nie pisze tam już nikt.
Nie wiem jak jest na głównej Bokser.org bo nie byłem na tej stronie i nie otwierałem jej prawie od roku czyli od momentu gdy mnie zbanowano. Nawet nie zajrzałem tam aby sprawdzić co się tam dzieje.


Największą winą za upadek tego forum obwiniam dwie osoby z tego forum.
To one i ich wpisy mają największy udział w tym, że to forum upada a piszący udzielają się na innych forach.

Jestem tu od samego początku gdy to forum odbudowywało się po okresie uśpienia i nie działania.
Dlatego wiem co piszę.

Czy jest szansa na to aby pisało tu więcej ludzi?
Jest i nawet wiem jak to zrobić.
Tylko czy jest z kim rozmawiać na ten temat?
Myślę że nie, bo niektórzy nie dorośli do prowadzenia portali.

[Zajrzę na główną po raz pierwszy od bardzo dawna, aby sprawdzić jak tam wygląda sytuacja.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 12-01-2020, 01:32 PM
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 26-03-2020 05:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości