Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Boxing Night 6 - Radom 23.11.2019
23-11-2019, 12:27 PM
Post: #1
MB Boxing Night 6 - Radom 23.11.2019
Patryk Szymański vs Andrij Wełykowski - średnia
Walka wieczoru. Po dwóch porażkach przed czasem Szymański próbuje się odbudować. Pokonał Denisa Kriegera, ale dzisiaj wieczorem czeka go trudniejsze zadanie w postaci solidnego i silnego fizycznie Ukraińca. Wełykowski nie jest journeymanem i tanio skóry nie sprzeda. Dla mnie jest nawet nieznacznym faworytem, biorąc pod uwagę problemy Polaka z odpornością i kondycją.
Sergiej Werwejko vs Shawndell Terrell Winters - ciężka
Bardzo ważna walka dla Werwejki, który stara się o polskie obywatelstwo. Ma szanse stać się najlepszym bokserem HW na polskich ringach, ale musi przekonująco wygrać z mało efektownym, ale silnym fizycznie Wintersem. Myślę, że gabaryty Werwejki przesądzą o jego wygranej z "nadmuchanym" cruiserem.
Sebastian Ślusarczyk vs Dariusz Sęk - półciężka
Dla mnie najciekawsze starcie gali z uwagi na ewentualną perspektywiczność Ślusarczyka. Ten młody 22-letni chłopak sam zawiesza sobie wysoko poprzeczkę i mierzy się z rywalem zdecydowanie przewyższającym go techniką i doświadczeniem. Jednak Sęk jest już porozbijany, a Ślusarczyk mocno bije i to jest jego szansa, którą mam nadzieję, że wykorzysta.
Kamil Łaszczyk vs Ołeksandr Jegorow - piórkowa
Niepokonany Łaszczyk uchodził kiedyś za duży talent, ale wiele lat kariery zmarnował i na pewno częściowo z winy własnej. Walka z Jegorowem to dla niego szansa na powrót do gry w poważnym boksie zawodowym. Jegorow to rywal solidny, choć wyciągnięty z niższej kategorii. Myślę, że Polak wygra ten pojedynek.
Krzysztof Zimnoch vs Krzysztof Twardowski - cruiser
Debiut Zimnocha w wadze cruiser jest szansą na "życie po życiu" boksera, który nie sprawdził się w kategorii ciężkiej. Obawiam się, że za zbijanie wagi przyjdzie Zimnochowi zapłacić siłą i kondycją, ale pomimo tego powinien sobie łatwo poradzić z kiepskiej klasy przeciwnikiem.
Kamil Gardzielik vs Mikałaj Kuźmicki - super półśrednia
Obydwaj rywale są niepokonani, ale Białorusin dotąd obijał ewidentnych bumów, podczas gdy Polak wygrał z kilkoma przeciętniakami. Gardzielik nie rokuje większych nadziei z uwagi na kiepską fizyczność, lecz z Kuźmickim jest zdecydowanym faworytem.
Kamil Młodziński vs Jakub Dobrzyński - półśrednia
Starcie dwóch przeciwników bez większych perspektyw na zawodowych ringach. Faworytem jest raczej bardziej doświadczony Młodziński.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
MB Boxing Night 6 - Radom 23.11.2019 - Hugo - 23-11-2019 12:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości