Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Povietkin na punkty
Povietkin przed czasem
Fury na punkty
Fury przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
12-08-2019, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2019 09:27 AM przez Gogolius.)
Post: #1
Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Pod koniec sierpnia dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze ciężkiej między Hughie Furym, a Aleksandrem Povietkinem.
Młodszy Fury związał się niedawno kontraktem z Hearnem co umożliwiło zorganizowanie tej walki. Povietkin początkowo szykowany był na Allena, ale po porażce Anglika z Pricem trzeba było zmienić plany.

Povietkin pauzuje już prawie rok od porażki przed czasem z Joshuą, natomiast Fury jest w ciągłym treningu gdyż od czasu ubiegłorocznej porażki z Pulewem, stoczył już dwa pojedynki - w maju z Norradem i w lipcu z Samuelem Peterem.

Fury nie błyszczy - przyznam, że nie widziałem jego walk od czasu pojedynku z Parkerem, ale ciągle czytam to samo - bojaźliwy w ataku, pasywny w ringu, bez ciosu i ikry. Zupełne przeciwieństwo Povietkina, który idzie przed siebie, chce walczyć, jest dobrze wyszkolony i świetnie skraca ring.

Dla mnie jeżeli Povietkin nie zaliczy jakiegoś okropnego regresu (dwa dni po walce skończy 40 lat, ostatnią walkę stoczył rok temu, do tego przegrał ją przed czasem) to powinien wygrać z Furym i to prawdopodobnie przed czasem. Za Povietkinem przemawia układ stylów, doświadczenie ringowe, siła ciosu i bojowe nastawienie. Fury ma tylko przewagę zasięgu i mniejsze rozbicie organizmu, ale w mojej ocenie niewiele mu to może dać.

Wydaje mi się, że ta walka ostateczniez zweryfikuje Fury'ego jako przeciętnego zawodnika pokroju Bryanta Jenningsa, który odprawiać będzie wypalonych weteranów i zawodników drugiego sortu, ale zawsze będzie dostawał baty od tej ścisłej czołówki HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019) - Gogolius - 12-08-2019 09:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości