Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO
22-01-2020, 10:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2020 11:05 PM przez szalonyAli.)
Post: #8
RE: Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO
Faktyczne moje porównanie do braci Kliczko było trochę nie adekwatne.Chodziło mi bardziej o analogię dotyczącą tego, że każdy mistrz ma prawo od czasu do czasu dobrać sobie na obronę zawodnika w szerokiej czołówki kategorii wagowej. Niektórzy mogą to uznawać za lekkie zabójstwo boksu , które doprowadza do tego , że naprawdę wartosicowi zawodnicy zamiast walczyc o najwyższe laury są trzymani w poczekalni w oczekiwaniu na to, co im się zwyczajnie należy ( klasycznym przykładem jest chociażby Eleider Alvarez).Jednak takie są realia współczesnego boksu.
Wracając do samego Meksykanina trzeba zaznaczyć, że to jest jeszcze szczeniak , młodzik, walczący bez żadnego amatorskiego podłożala. Chłopak nabywa umiejętności walcząc wyłącznie na zawodostwie..Amator zaczynając swoją przygodę z zawodowymi ringami, ma już wyćwiczone swoje nawyki i opanowanie niemalże do perfekcji aspekty techniczne.
Nie ma co chłopaka zbytnio krytykować. Najistotniejszy jest fakt , że widać w jego boksie narastający progres.
Walka z Eubankiem jr była by naprawdę bardzo ciekawa, ale nie wrzucał bym ich obydwu do tego samego wora. Eubank został już zweryfikowany pod wszelkimi wzgledami i jest na takim etapie swojej kariery , że pewnego poziomu juz nie przeszkodzy.Munguia nadal się uczy i ma predyspozycje , aby się rozwijać na kilku płaszczyznach.

Wydaje mi , się, że Munguia ma ogólnie lepszą ekipę aniżeli Lemieux i przez to jest też rozwanej prowadzony. Zresztą atutem jest tak że młody wiek Meksykanina. On naprawdę ma jeszcze czas na wszystko.Najbardziej może zaskoczyć pi prostu nie rozważnie prowadzenie i zbytni pośpiech. Póki co jego kariera prowadzona jest bardzo rozważnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO - szalonyAli - 22-01-2020 10:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości