Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO
07-01-2020, 11:35 AM
Post: #5
RE: Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO
Poczułem wstyd łapiąc się na tym, że nie widziałem żadnej walki Munguii na żywo, jednocześnie czytając o nim raz po raz w różnych artykułach w polskim i zagranicznym internecie. Słyszałem o różnych kontrowersjach związanych z jego osobą, gdzieś w głowie zakodowałem sobie, że to bardzo duży junior średni, który wygrywa pewnie z rywalami na zasadzie Chaveza Juniora w średniej i... w sumie niewiele się pomyliłem.

Nadrobiłem parę highlightów, przejrzałem boxrec i dotarłem do tego tematu.

Założony pół roku temu, ale w sumie niewiele się zmieniło. Munguia obił kilku przeciętniaków, pokisił pas i ogłosił przejście do średniej bo w 154 funtach już się nie mieści. Na powitanie zawalczy z Garym O'Sullivanem - typowym bokserem zaplecza, który wygrywa wszystko co może oprócz pojedynków z najlepszymi (Eubank, Saunders, Lemieux). Munguia bazuje na atrybutach fizycznych a nie technicznych więc zderzenie z większymi rywalami może być bardzo bolesne.

Przyznaję teraz, że wstyd jaki odczuwałem jeszcze wczoraj rano zupełnie sie ulotnił, a Meksykanin to największy pompowany balon jakiego obecnie kojarzę w boksie. A najlepsze jest to, że oprócz swojej fizyczności będzie stylowo pasował właściwie całej czołówce kategorii średniej, więc prawdopodobnie balon pęknie z hukiem już niedługo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaime Munguia - parodia walk mistrzowskich WBO - Gogolius - 07-01-2020 11:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości