Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Głowacki na punkty
Głowacki przed czasem
Briedis na punkty
Briedis przed czasem
no contest
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Briedis (15.06.2019)
16-06-2019, 11:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2019 11:39 PM przez kubala1122331.)
Post: #42
RE: Głowacki vs Briedis (15.06.2019)
RSC
Ja nie piszę o tym, do kogo ma mieć pretensje Głowacki, tylko o tym, że domagasz się w poście dyskwalifikacji dla faularza Głowackiego, jednocześnie akceptując ciosy w tył głowy jego przeciwnika. Czy to nie jest hipokryzja?

A, no i wychodzi na to, że ciosem z łokcia łotewski zbrodniarz złamał Polakowi szczękę. Czy to dalej cios, "który nie miał wpływu na samopoczucie Głowackiego"?

Znamienne, że na tym forum zaczyna robić się winnym Głowackiego, a ofiarą łotewskiego zbrodniarza. Doszukujemy się ustawek w walce Joshua - Ruiz, wkurzamy się na Williamsa, że zrobił z Colona warzywo, a jednocześnie klaszczemy z uciechy, bo jakiś bandyta chciał zamordować w ringu polskiego pięściarza.

Nie mieści mi się to w głowie.

Cieszy przynajmniej natomiast to, że sytuacja odbija się głośnym echem zagranicą. To jedynie świadczy o tym, co rzeczywiście zdarzyło się wczoraj w Rydze. Bo patrząc na opinie Polaków mam wrażenie, że rolę były odwrotne, a ja pomyliłem zawodników. Ale to taka nasza narodowa cecha: plucie na swoich to coś, w czym jesteśmy najlepsi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Głowacki vs Briedis (15.06.2019) - kubala1122331 - 16-06-2019 11:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości