Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Głowacki na punkty
Głowacki przed czasem
Briedis na punkty
Briedis przed czasem
no contest
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Briedis (15.06.2019)
16-06-2019, 01:22 AM
Post: #20
RE: Głowacki vs Briedis (15.06.2019)
Wydaje mi się, że nie ma co się bawić w większe analizy. Skurwysyństwo w najczystszej postaci. Sędzia Byrd zrobił dokładnie to, czego od niego oczekiwano. Widać na powtórkach, że słyszał gong, że był w pełni świadomy tego, co robi. Bandyctwo, zwykłe bandyctwo i oszustwo. Amerykańska 74-letnia szmata wykonała odgórne polecenia. Łotewska kurwa bez honoru mogła w tej walce zrobić wszystko i byłaby bezkarne.

Kiedyś nawet kibicowałem temu śmieciowi. Dla mnie ten podczłowiek zhańbił siebie, cały swój kraj oraz zawód policjanta. Dla mnie to nic innego, jak legalna próba morderstwa. Żal było patrzeć, jak ten nieskalany myślą skurwysyn bezczelnie przyznawał się po walce do celowych nieczystych zagrań, jednocześnie "wsypując" w całą układankę sędziego ringowego. I te jego uśmieszki, wiedza, że jest bezkarny. Mam nadzieję, że Dorticos zabije go w ringu. Mam nadzieję, że łotewska kurwa będzie w ringu reanimowana, ale że ta reanimacja nie przyniesie pozytywnego skutku. Mam nadzieję, że będzie wynoszona nogami do przodu przy łzach całej ryskiej hali. Prosto do kostnicy.

Możecie mnie zbanować, ale ja zawsze piszę to, co czuje. A większego skandalu nie widziałem w "sporcie". Chociaż ciężko nazwać sportem moment, kiedy jeden człowiek, przy aprobacie tysięcy innych, chce z premedytacją zrobić krzywdę drugiemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Głowacki vs Briedis (15.06.2019) - kubala1122331 - 16-06-2019 01:22 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości