Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019
03-02-2019, 04:53 AM
Post: #2
RE: Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019
Oglądałem debiut Vianello i wypadł całkiem obiecująco. Fajne warunki fizyczne, niezła technika i umiejętność wykorzystania tych atutów na tle słabego rywala rzuciły mi się w oczy. Myślę, że walka z Satterfieldem nic ciekawego o Włochy nie powie.

Karta niezła z kapitalną walką wieczoru. Zepeda może być najtrudniejszym przeciwnikiem w karierze Ramireza, choć przecież ten wyzwań nie unika. Zepeda byłby już pewnie mistrzem, gdyby nie pechowa kontuzja w pierwszej rundzie walki z Flanaganem. Teraz poprzeczka przed nim stanie o wiele wyżej. Ramirez to zawodnik, którego bardzo dobrze się ogląda, który nabrał doświadczenia walkami z Imamem czy Orozco. Dla mnie takie 55/45 dla aktualnego czempiona, ale bardzo czekam na tę walkę.

Beltran raczej spokojnie wygra, choć to już druga liga bez większych perspektyw na mistrzowskie pasy.

Servanii i Castro nie znam, ale pewnie walka Genesisa z Valdezem zaprocentuje w tym pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019 - kubala1122331 - 03-02-2019 04:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości