Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019
02-02-2019, 12:12 PM
Post: #1
Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019
W niedzielę 10 lutego Fresno (USA, Kalifornia) gościć będzie galę boksu zawodowego z emocjonująco zapowiadającą się walką wieczoru i niezłym undercardem.

Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda – super lekka o pas WBC
Niewątpliwie walka tygodnia. Ramirez to niepokonany i wszechstronny mistrz świata, którego z niewiadomych powodów nie zakwalifikowano do turnieju WBSS. Zepeda imponuje przede wszystkim siłą ciosu, choć technikę też ma na niezłym poziomie. Przebieg walki trudny do przewidzenia, ale faworytem będzie Ramirez.
Raymundo Beltran vs Hiroki Okada – super lekka
Po porażce z Pedrazą Beltran spróbuje swych sił w wyższej kategorii z niepokonanym, aczkolwiek nie do końca sprawdzonym Japończykiem. W swej poprzedniej ( a pierwszej poza Japonią) walce Okada nie wypadł zbyt dobrze. Myślę, że nie sprosta meksykańskiemu twardzielowi.
Genesis Servania vs Carlos Castro – piórkowa
W odróżnieniu od większości Filipińczyków Servania kilka razy walczył poza Dalekim Wschodem i jest bokserem obytym z obcymi ringami. Przegrał tylko raz, z Oscarem Valdezem i będzie faworytem w walce z młodym niepokonanym, ale słabo sprawdzonym przeciwnikiem.
Guido Vianello vs Andrew Satterfield – ciężka
Druga zawodowa walka Włocha uważanego w swoim kraju za wielką nadzieję w wadze ciężkiej. Rywal słaby, więc wynik jest oczywisty, ale istotne, jak szybko i w jakim stylu zwycięży Vianello.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jose Carlos Ramirez vs Jose Zepeda - Fresno 10.02.2019 - Hugo - 02-02-2019 12:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości