Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
DeGale na punkty 33.33% 2 33.33%
DeGale przed czasem 16.67% 1 16.67%
Eubank Jr na punkty 33.33% 2 33.33%
Eubank Jr przed czasem 16.67% 1 16.67%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DeGale vs Eubank Jr (23.02.2019)
04-01-2019, 09:27 AM
Post: #1
DeGale vs Eubank Jr (23.02.2019)
W Londynie 23 lutego dojdzie do walki między Jamesem DeGalem a Chrisem Eubankiem Juniorem.

Nie jest to walka na najwyższym możliwym poziomie, ale ze względu na to, że ten poziom jest wyrównany, może być ciekawie.
O obu bokserach nie mam zbyt dobrego zdania: Eubank to ograniczony technicznie bijok, który mierząc się z dobrymi rywalami (Saunders, Groves) ma problemy. Takie same problemy powinien sprawić mu DeGale i w teorii ośmieszyć przeciwnika.

Jednak to tylko teoria: DeGale miał świetną passę w latach 2011-2015, był nawet przymierzany do walki z Carlem Frochem, który wtedy rządził super średnią.
Później jednak przyszły rozczarowania: najpierw nierówna, zremisowana (choć emocjonująca) walka z Badou Jackiem, potem sensacyjna porażka z Truax, z którym rewanż nie rozwiał wątpliwości i walka na podtrzymanie aktywności z Munozem.
DeGale zwakował pas mistrzowski, aby skupić się na większych pieniądzach. Nie dogadał się także z Fieldingiem bo oczekiwał za dużej gaży (Fielding zamiast tego dostał los na loterii od Alvareza). Teraz na pewno zarobi z Eubankiem, ale motywacji sportowej chyba za wiele w nim nie zostało. Dla mnie trochę zmarnowany talent. Czy okaże się od napompowanego talentu za jakiego uważam Eubanka Jr? Przyznam szczerze, że nie mam zupełnie typu. Prawdopodobnie jeden z nich znów mnie rozczaruje, a typowanie wyniku z mojej perspektywy to typowanie tego boksera, który zaprezentuje się gorzej.

Niemniej kibicował będę mimo wszystko DeGale'owi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DeGale vs Eubank Jr (23.02.2019) - Gogolius - 04-01-2019 09:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości