Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14)
09-10-2014, 03:56 PM
Post: #10
RE: Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14)
@BMH
Właśnie to jest to, że nigdzie nie ogłoszono tego oficjalnie i brakuje np na Tale of the tape wyniku z ważenia w dniu walki. Jednak po pojedynku podniosło się trochę głosów ze środowiska, że Cotto walczył w umownym limicie w dniu walki. Czytałem o tym na amerykańskich portalach, na polskich też nawet pojawiały się takie informacje, jak choćby ta:
http://www.bokser.org/content/2009/12/14.../index.jsp
Na orgu kiedyś widziałem wypowiedź Cotto, zdaje się że to było jakoś po walce z Mayweatherem, w której Miguel mówił właśnie o głodzeniu się i umownym limicie. Wczoraj szukałem tej wypowiedzi, ale nie znalazłem jej. Dla mnie ta sprawa jest mocno podejrzana. Cotto w tej walce zaprezentował się dosyć słabo, jego ciosy nie robiły wrażenia na Pacquiao, a on sam wyjątkowo źle reagował na uderzenia rywala. Do tego przecież znamy historię z walki z De La Hoyą. Tam to już była jawna kpina z wysuszaniem starego DLH w dniu walki. Jednak Gdy patrzę na to wszystko i zbieram do kupy, to przychylam się opiniom, które mówią o catchweightcie. Dużo tutaj niewiadomych, na 100% nie ma pewności, że był catch, ale że go nie było też nie można stwierdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14) - redd - 09-10-2014 03:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości