Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
06-06-2012, 04:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2012 04:56 PM przez Maverick.)
Post: #82
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
(12-05-2012 02:57 PM)Mastrangelo napisał(a):  Walkę Erdeia z Fragiem punktowałem 115:113 dla Erdeia z dwoma wyrównanymi rundami, które gdybym zapisał dla Włocha dałyby mu zwycięstwo.
O Włodarczyku to już szkoda gadać, Palacios go przeszkolił a po walce jedyne argumenty jakie widziałem broniące decyzję sędziów to:
1)Mistrza trzeba pokonać zdecydowanie (mitomania).
2)Nikt nic nie zrobił (Brak zrozumienia dyscypliny)
3)Palacios nie zaryzykował! (Hipokryzja)
Diablo to bum na poziomie mistrzowskim. To jest bum-champion. Jest dobrym bokserem? Jasne, w końcu za darmo nie dostał (wszystkich z tych) 42 zwycięstw. Ale na poziomie mistrzowskim będę go nazywał bumem bo taki jest jego poziom przy najlepszych.
"Ocenianie bokserów wg mnie jest słabym kryterium."
Rozumiem, że według wieku? Co do Fraga to jest w tym trochę racji, koleś zaczął boksować bardzo późno, nie wyglądał najgorzej przeciwko Erdeiowi, więc na pewno nie był skończony - to było najlepsze zwycięstwo Włodarczyka. Ale nie powiesz mi, że znokautowanie napompowanego, 39 letniego super średniego który dopiero co został rozbity to powód do dumy? Ta walka to od początku był żart i skok po kasę, a do tego to, że Włodarczyk przegrywał wysoko na punkty to już całkiem pokazuje jego poziom. Ja tylko czekam żeby tu Palacios przyjechał jeszcze raz i gdy tylko chociaż 2 z 3 sędziów będzie uczciwych to skończy się ta cała szopka.
Sorry, że tak późno odpisuje, ale trochę się zaniedbał na forum przez natłok spraw.

Tak chodziło o wiek. I co do Fragomeniego to dla mnie obie walki wygrał Diablo w sensie, że już w pierwszej powinno być KO, a nie to co zrobił sędzie z nie liczeniem nokdaunu.
I walkę z Erdeiem to ja właśnie punktowałem 115:113 ale dla Włocha.
Walka na wyjeździe z Rossitto wtedy też było sukcesem.

I jak dla mnie pierwszą walkę z Cunnem Włodarczyk dał naprawdę dobra, a to już był prime Cunningam.

Co do Greena to nie było szopką tylko po prostu dobrowolną obroną na której chcieli zarobić zamiast do niej dopłacać. A Green pokonał BJ Floresa, który jak był wymieniany jako rywal Adamka to powszechnie był uważany za niezłego cruisera.

Co do Palaciosa to nie wiem czy jesteś jego fanem czy dlaczego tak go wysoko cenisz, ale wg mnie bardzo na wyrost, bo ok walke nieznacznie wygrał Palacios, ale tak walka była tragiczna w wykonaniu obu, obejrzyj sobie walkę licząc celne ciosy i potem niektóre rundy pozornie dla Palaciosa wychodziły w celnych ciosach 3:2 dla Diablo. I tylko mi nie pisz, żeby punktować Palaciosowi ring agressive bo równie dobrze możemy na plus Diablo obronę zapisywać. I akurat z punktami 2 i 3 częściowo się zgadzam, jeśli chcesz zdetronizować mistrza to nie powinieneś być minimalistą i nastawiać się na wygranie jedną rundą tylko na zdecydowane zwycięstwo by w razie pomyłki sędziów mieć zapas. I tak uważam, że Palacios nic nie zrobił, bo to było gorsze wykonanie tego co robił Haye w walce z Wałujewem. Dla mnie na razie to Palacios jest bumo pogromcą i walka z Diablo tego nie zmienia. Wg mnie w rewanżu skończy się sprawiedliwą porażka Portorykańczyka.

A co do cruiser to uważam, że ciekawym zawodnikiem, ale oczywiście nie na 10-stkę jest Głowacki, który w Międzyzdrojach zawalczy z Romero, który był zachwalany jako rywal Masternaka, więc mam nadzieję, że nie będzie teraz obniżana jego wartość i będziemy mieli okazję porównać korespondencyjnie jak wypadną na jego tle, chociaż na takich porównaniach nie można wyciągać daleko idących wniosków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości