Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Bojcow
29-07-2013, 06:16 PM
Post: #11
RE: Denis Bojcow
Faktycznie, Sauerland nie ma ostatnio dobrej passy....Master to raz, a o Pulewie to już nawet nie wpomnę....
Jestem jednak pełen nadziei, że to dobry ruch Denisa, liczę na niego, ma ogromny potencjał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 09:56 AM
Post: #12
RE: Denis Bojcow
Podpisanie kontraktu z Sauerlandem to dla Denisa szansa na wskoczenie na wyższy poziom. Zarobki, poziom rywali, popularność.
Kariera Bojcowa musi przyśpieszyć bo gość ma potencjał. Patrząc na wiecznie kontuzjowanego Heleniusa Sauerland potrzebował silnego ciężkiego i Bojcow idealnie się tu wpasuje. Tylko czekać jak zaboksuje o EBU.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 10:41 AM
Post: #13
Bug RE: Denis Bojcow
Pojawiły się plotki o tym, że wiecznie kontuzjowany wieczny prospekt może dostać wypłatę od Władka w grudniu. Osobiście uważam, że jest kilku bokserów, którzy maja większe zasługi, ale pewnie ktoś obliczył, że na fali podniecania się walką Powietkina, kiedy emocje jeszcze do końca nie opadną, można od razu zorganizować "zemstę rodaka" i poświęcić Bojcowa. Poza tym teraz będzie trudniej o walkę z Kliczką, bo Witek zaraz odejdzie, więc kolejka do Władka się zagęszcza. Bojcow co prawda nie ma w rekordzie ani jednego poważnego nazwiska, ale Władek może mieć już zaplanowanych przeciwników do końca kariery, więc to może być ostatnia szansa na wielką kasę dla Denisa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 10:48 AM
Post: #14
RE: Denis Bojcow
Dokładnie @Metzger.
Kto teraz odrzuci ofertę od Wlada to już może drugiej nie dostać. A, że pretendenci wiedzą , że kasa od Kliczków to nie jest opcja wieczna to trup będzie ścielił się gęsto.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 06:39 PM
Post: #15
RE: Denis Bojcow
Rzeczywiście, tak jak zawsze narzekano na dobór rywali Władimira tak teraz narzekać nie można. Ostatni rywale byli dosyć przeciętni... żeby nie mówić słabi... oczywiście nie mówię tutaj o Haye'u, ale Mormeck,Thompson,Wach,Pianeta... teraz Povetkin a w niedalekiej przyszłości Boytsov, Pulev, Haye, Adamek/Jennings. Będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 06:57 PM
Post: #16
RE: Denis Bojcow
Adamek?
Szans na wygranie eliminatora czy dobrowolną obronę od Wlada nie ma zbyt dużych delikatnie mówiąc.
Już ten Bojcow większe perspektywy ma.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 07:09 PM
Post: #17
RE: Denis Bojcow
@Sander
A to czy ma duże lub mniejsze szanse na wygranie eliminatora zachowaj dla siebie ok? z tego co wiem wróżką nie jesteś. Adamek ma szansę wygrać z każdym oprócz Haye i Kliczków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 07:14 PM
Post: #18
RE: Denis Bojcow
(11-08-2013 06:39 PM)AdamekFightPL napisał(a):  teraz Povetkin a w niedalekiej przyszłości Boytsov, Pulev, Haye, Adamek/Jennings.

Z tych wymienionych przez Ciebie pięściarzy szansę na zwycięstwo ma wg mnie Haye i Pulew. Reszta ma szansę co najwyżej dać dobrą walkę.
Bojcow czy Powietkin raczej Wlada nie pokonają, choć gdyby się to udało któremuś z nich......ehh marzenia...Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2013 07:30 PM przez Sander.)
Post: #19
RE: Denis Bojcow
@AFPL
To jest forum i o ile wiem to można pisać co się chce więc takie teksty to TY zachowaj dla siebie.
Skąd wiesz, że ma szanse pokonać każdego oprócz braci i Haye'a? Wróżką jesteś?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 07:53 PM
Post: #20
RE: Denis Bojcow
@Sander
Napisałeś to tak gdybyś chciał mnie pouczyć, wyprowadzić z błędu, dlatego tak zareagowałem. Jak dla mnie to możesz być nawet jednym z tych, którzy uważają, że Szpilka sprałby Adamka. Trochę mimo wszystko ten boks oglądam, i wiem, że Tomek może taki eliminator z Jenningsem wygrać. Nie wiem natomiast kogo takiego pokonał Jennings by twierdzić, że pokona on Adamka. Koniec tematu, piszmy o Boytsovie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości