Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Bojcow
28-02-2013, 07:42 PM
Post: #1
Denis Bojcow
DENIS BOJCOW


[Obrazek: 908b33d29815045a7f5d0708d5cbfd39-getty-142843728.jpg]

Bojcow to już w miarę znane nazwisko. Młody, solidny bokser. Brak porażek, wygranych 32. Obił między innymi Pale, Hawkinsa, Maddalone, Bydenko, Gaverna, i Guinna. W zasadzie nie zmierzył się z nikim ze ścisłej czołówki, więc trudno powiedzieć jakby wypadł np. przy Rusłanie Czagajewie.

Obecnie ma jakieś problemy z Universum, nie wiadomo jak ułoży się jego bokserska przyszłość. Pewne jest jednak, ze szkoda, żeby chłopak się zmarnował. Dobrze by było, gdyby ktoś wziął go pod swoje skrzydła i porządnie się zajął promowaniem jego nazwiska i dopieraniem dobrych rywali.

Co sądzicie o Bojcowie?

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 07:57 PM
Post: #2
RE: Denis Bojcow
Ma chłopak przyszłość przed sobą, ale tak jak zaznaczyłeś jego kariera do tej pory różnie się układała. Na pewno to typowy ''ciężki'' o grubym kośćcu. Bardzo chciałbym zobaczyć go w walce testowej z Ruslanem Czagajewem.

PS. Tylko nazwałeś tak swoje konto czy serio jesteś Diego, autor piosenki o Adamku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:01 PM
Post: #3
Bug RE: Denis Bojcow
To taki rosyjski Wilder, ale trzymany w drugiej lidze zamiast w trzeciej. Naprawdę nie wiem na co oni czekają. A może jest tylko kolejnym balonem i jego trenerzy wiedzą, ze nie stać go na TOP20?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:02 PM
Post: #4
RE: Denis Bojcow
No ciekawe jak potoczy się jego kariera, liczę na solidnych przeciwników, a nie na worki do obicia : ) Tak, ja to ja i jestem autorem tego utworu.

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:06 PM
Post: #5
RE: Denis Bojcow
@JamJestDiego
W takim razie gratuluje kapitalnego utworu. Przed walką Adamka z Kliczko nuciłem sobie ...''Cała polska razem z Tobą o tym pamiętaj, na arenie we Wrocławiu 10 września, miliony serc bo jesteś w naszych sercach to jest Twój czas więc pokaż jak zwyciężasz...'' piękna sprawa. Czytałem na blogu Adamka już jakiś czas temu, że wnet pojawi się kolejny Twój utwór Diego - Wojownik 2. Czekałem, czekałem i się nie doczekałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:38 PM
Post: #6
RE: Denis Bojcow
@AdamekFightPL

Cieszę się, że utwór przypadł Ci do gustu. Pomysł na "Wojownika II" narodził się faktycznie już jakiś czas temu, tylko, że co jakiś czas się zmieniał. Głównie chodziło o podkład muzyczny, chciałem, żeby to była motywacyjna bomba dla Tomka. Przebrnąłem przez ponad trzy podkłady i w końcu natrafiłem na odpowiedniego producenta, także ze strony producenckiej jest ok, tekst mam prawie skończony. Również do utworu będzie dograna żywa elektryczna gitara. "Wojownik" był utworem biograficznym, a druga część będzie siłą do działania. Oczywiście i w tym przypadku każdy kibic Tomka będzie mógł się utożsamić z refrenem. Piosenka na pewno powstanie, może nawet przed najbliższą walką.

Ja również chciałbym Ci pogratulować Twoich video, widzę, że robisz coraz większe postępy w montażu, dodajesz świetne filtry i doskonale dopasowujesz muzykę. Tak trzymaj !

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:38 PM
Post: #7
RE: Denis Bojcow
Boytsov ponoć bije mocniej niż Mike Tyson a taką opinię wygłosił jeden z trenerów...
Wie ktoś który? Teddy Atlas?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 08:49 PM
Post: #8
RE: Denis Bojcow
@JamJestDiego
W takim razie czekam z niecierpliwością!!! kto wie, może kiedyś nasze drogi się skrzyżują. Ty robisz świetną muzykę, ja filmiki. Jeżeli nie zamierzasz zrobić swojego teledysku do tej piosenki to pisz do mnie chętnie coś zrobię. Mam na komputerze dużo materiałów o Tomku. Oczywiście filmik umieściłbyś na swoim kanale, ja miałbym tylko satysfakcję z tego, że Ci pomogłem. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 05:39 PM
Post: #9
RE: Denis Bojcow
Denis podpisał kontrakt z Sauerlandem. Uważam, że dla wagi ciężkiej to dobra wiadomość, a byłaby jeszcze lepsza gdyby zakontraktowali mu walkę z jakimś sensownym pięściarzem. Bojcow wciąż jest młody i myślę, że jeśli zostanie dobrze poprowadzony to może namieszać w HW, pod warunkiem, że będą go omijać kontuzje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 05:47 PM
Post: #10
Bug RE: Denis Bojcow
(29-07-2013 05:39 PM)Martin napisał(a):  Denis podpisał kontrakt z Sauerlandem. Uważam, że dla wagi ciężkiej to dobra wiadomość
Na przykładzie Masternaka wiemy, że sam kontrakt z Sauerlandem nie musi oznaczać nic specjalnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości