Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maciej Sulęcki
23-04-2016, 10:46 PM
Post: #61
RE: Maciej Sulęcki
Tym razem na walkę na wrocławskim stadionie nie ma co liczyć...Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2016, 07:24 PM
Post: #62
RE: Maciej Sulęcki
(18-04-2016 06:40 PM)Wietnam napisał(a):  Ciężko powiedzieć kto to może być.

Padło pierwsze możliwe nazwisko: Hugo Centeno Jr . Za niedługi czas przekonamy się ile w tym prawdy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 04:21 PM
Post: #63
RE: Maciej Sulęcki
Hugo Centeno Jr rywalem Sulęckiego, ogień.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 04:59 PM
Post: #64
RE: Maciej Sulęcki
Dobra informacja, wreszcie rywal na poziomie, minimalnym
faworytem u mnie Hugo, ale Striczu ma duże szanse na odniesienie,
wartościowego zwycięstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 05:30 PM
Post: #65
RE: Maciej Sulęcki
Łukasz Maciec ponoć dał dobrą walkę z tym gościem a więc myślę, że Striczu poradzi sobie jeszcze lepiej. Liczę na zwycięstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 07:01 PM
Post: #66
RE: Maciej Sulęcki
Pięknie! Walka z bardzo wysoko notowanym w rankingach rywalem, a do tego zwyczajnie przeciętnym bokserem. Oczywiście, Maciek będzie musiał uważać, ale jeśli rzeczywiście zawalczy na 100% to powinien rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść.

Walka Centeno z Maćcem to była różnica kilku kategorii wagowych, Łukasz i tak świetnie sobie wtedy poradził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 08:40 PM
Post: #67
RE: Maciej Sulęcki
Sulęcki dysponowany jak z Proksą jest moim faworytem z Centeno. Widziałem kilka walk Amerykanina i co prawda jest on solidny, ale nie jest to bóg wie jaki talent. Centeno dobrze się czuje walcząc na dystans, ale w bliskiej konfrontacji gubi się i zachowuje nieporadnie. Sulęcki wydaje się też silniejszy fizycznie niż rywal. Myślę, że Maciek powinien zaboksować odważnie, na pressingu, starając się wciągnąć Centeno w pułapkę. Liczę na zwycięstwo Polaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 06:04 AM
Post: #68
RE: Maciej Sulęcki
Wreszcie poważny sprawdzian dla Sulęckiego. Rywal silny, ale w zasięgu możliwości Polaka, a przy tym taki, na którym można się mocno wybić. Centeno jest dość jednostronny. Dobrze boksuje i jest niebezpieczny na dystans, ale słabo sobie radzi z powstrzymywaniem dążących do półdystansu rywali. Sulęcki wydaje mi się zarówno lepszy technicznie, jak też szybszy i bardziej elastyczny stylowo. Ogólnie jest pięściarzem bardziej kompletnym i wszechstronnym. Powinien to wygrać, ale musi to zrobić dostatecznie wyraźnie, żeby nie zostawić decyzji w rękach sędziów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 10:12 AM
Post: #69
RE: Maciej Sulęcki
Centeno jest do zjedzenia i liczę, że Sulęcki świetnie wykorzysta tę okazję. Maciec z Hugo dał równą walkę. Z tego co pamiętam, to było tam takie 4-4, 5-3 w stronę Centeno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 04:35 PM
Post: #70
RE: Maciej Sulęcki
No nie wiem, Maciec wywierał presję. W przypadku Sulęckiego nie będzie to aż takie łatwe. Walka boxer vs boxer, w dodatku obydwaj mają podobny podkład bokserski, umiejętności. Jak dla mnie 50/50.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości