Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bryant Jennings
09-12-2014, 08:00 PM
Post: #21
RE: Bryant Jennings
(09-12-2014 07:54 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Jay Z już wygrał jakiś przetarg nie czasem chodziło o Qullina albo Wildera?

Nie wiem z Wilderem, ale przetarg na Quillina wygral. Szkoda, ze Haymon zachowal sie troche jak ogrodnika pies, bo bylaby fajna potyczka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:27 PM
Post: #22
RE: Bryant Jennings
Wildera chciał ale nie wykupił(dawał chyba 5pak za 3 walki)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 10:07 PM
Post: #23
RE: Bryant Jennings
Tak jak pisze Joker, chciał wykupić Wildera, ale menedżer Wildera nie ma prawa do rozmów bez zgody Haymona.
Jay-Z też czaił się z kasą na przetarg na Wilder-Stiverne, ale WBC z którą Haymon ma dobre stosunki, przeciągała celowo ostateczny termin rozmów, żeby się obozy bokserów same dogadały i obyło się bez przetargów.

Co do Jaya, to ja tam bym nie był pesymistą, jasne że dystans warto mieć ale ogólnie warto dać mu szansę, bo widać że się porządni za to zabrał (no ale zobaczymy jak to się rozwinie).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 04:04 PM
Post: #24
RE: Bryant Jennings
(26-04-2015 03:56 PM)Melvin napisał(a):  A Jennings zapominając o ataku pokazał jak ładnie przegrać,co kto woli.Bo ktoś może myśleć że hejtuje Jenningsa,nie,w żadnym razie,lubie gościa,ten facet pokazuje że ambicją i ciężką pracą można dostać walkę o mistrzostwo świata w 6 lat od rozpoczęcia kariery.Po prostu w walkach z Kliczką bardziej cenie postawę jaką zaprezentował Pulew.
Właśnie. Melvin (i jeszcze wcześniej Sander) w wątku z pojedynku Kliczko - Jennings wskazał na to, co mnie w tym gościu fascynuje najbardziej. To, że w tak krótkim czasie doszedł do walki mistrzowskiej i to z aktualnym królem HW. Zastanawiam się, jaki to talent musi/musiał drzemać w Jenningsie, że udało mu się przedostać do szerokiej czołówki HW. Co by nie niego wyrosło, gdyby boks trenował od lat młodzieńczych? Gość w wielu aspektach jest po prostu świetny i aż szkoda, że nie potrafi i już nie będzie potrafił zadawać silnych ciosów. Mimo tego myślę i wierzę, tak jak to już również i Hugo napisał, że zapewne wywalczy któregoś tam razu pas mistrzowski. Ciekawe też kto będzie jego następnym rywalem. Czy jakiś bum na odpocznienie czy też stoczy pojedynek w jakimś kolejnym eliminatorze, a może kolejna walka mistrzowska z Wilderem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 04:21 PM
Post: #25
RE: Bryant Jennings
Właśnie to mnie ciekawi czy nadal będzie miał prawa pretendenta w WBC,co do jego rozwoju,to on nie od zawsze jest szanowany,jeszcze kilka walk temu nie oceniano go tak dobrze jak dziś,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 06:36 PM
Post: #26
RE: Bryant Jennings
Jennings nie ma praw pretendenta bo boksowal o mistrzostwo innej federacji. O pretendeta walczy Perez z Povietkinem (ten caly WBC silver).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 06:44 PM
Post: #27
RE: Bryant Jennings
No właśnie że walczą to wiedziałem ale myślałem że może je utrzyma,dzięki Big Grin
Czekam na następną walkę,Kliczka krzywdy mu nie zrobił więc może gdzieś na lato wróci,miejmy nadzieje że z przynajmniej przyzwoitym rywalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 06:48 PM
Post: #28
RE: Bryant Jennings
W sumie ciekawe kogo mu dadza, moze zawalczy z Takamem? Moze ze zwyciezca Wach-Price jesli ta walka dosc szybko sie odbedzie?
Tak czy siak ma rewelacyjna pozycje jak na osobe po porazce z Kliczko wiec nic tylko skorzystac.
Moze dogada sie z Wilderem skoro Fury ma boksowac z Wladimirem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 06:54 PM
Post: #29
RE: Bryant Jennings
zobaczyłbym go ze Stivernem, tylko nie wiem czy Stiverne chciałby na powrót tak dobrego rywala,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 06:54 PM
Post: #30
RE: Bryant Jennings
To byłaby fajna walka,nie wiem co na to Jennings,ale dla Wildera byłaby to świetna walka,dobrowolna obrona,ale z przeciwnikiem o wiele lepszym niż Arreola,i w końcu walka o pas HW dwóch amerykanów,konfrontacja stylów ,same plusy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości