Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek w Mój pierwszy raz
20-02-2013, 03:23 PM
Post: #11
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
Ale czy ja chce cię banować napisałem że jak chciał bym ci dopiec to bym cię zbanował, czytanie ze zrozumieniem się kłania.Spójrz w swoją reputacje.

Metzger (8) - Ostatnio zaktualizowano 09-09-2012, 12:07 PM [Usuń punkt]

Negatywny (-1): Za dawanie minusów bez powodu.

Druga strona reputacji

Metzger (8) - Ostatnio zaktualizowano 19-08-2012, 03:02 PM [Usuń punkt]

Negatywny (-1): Za brak honoru w postaci negatywów ''Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie''

Jak byś nie wiedział wczoraj zamknąłem jescze kilka innych wątków m.in wątek Mayweather w Showtime!, które też ponownie otworzyłem.Ale wielki AdamekFightPl ma pretensje że traktuje cię nierówno.Mam szukać spamu i wyzwisk bo napewno coś znajdę.Piszesz że spamuje ale odpowiadam na twoje pretensje.

I jeszcze jedno jesli chcesz to napisz do znajomych z redakcji i poproś ich o zabranie mi moda, ciekawe jak długo pociągnie to forum z jednym Maynardem który już mało się udziela.Myślisz że masz znajomych w redakcji to jesteś bosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 03:41 PM
Post: #12
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
@BESTIA
Metzger wtedy dał mi negatywny punkt za to, że ja dałem Jerome. To nie była jego sprawa więc się zdenerwowałem i też dałem mu negatyw. I jeżeli myślisz, że mam jakieś luzy u redakcji lub coś w tym stylu to się mylisz, na pewno nie odebrali by ci moda nie odebrali dlatego, że ja tak powiedziałem. Pora zakończyć ten spór ''o nic''. Chcesz to usuń ten wątek, a jak nie chcesz to go nie usuwaj. Mi już to obojętne. A ten nasz spam to tylko nie potrzebny syf na forum, którego jesteś takim wielkim przeciwnikiem. Pozdro Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 03:49 PM
Post: #13
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
Mi chodzi o dobro forum, niepotrzebna jest dalsza dyskusja.Wyjasnilismy parę spraw i to by było na tyle.Jesli będziesz się kontaktować z redakcją to napisz im żeby od czasu do czasu wpadli na forum.Nie było by problemu gdyby to forum miało choć jednego admina który by wydawał polecenia a my moderatorzy byśmy je wykonywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 04:36 PM
Post: #14
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
Akurat na tym forum tyle ludzi jest, że tu żadnego admina czy moderatora na chwilę obecną nie potrzeba. A prowadzona na siłę moderacja nie zawsze rozwiązuje problemy Smile Aczkolwiek faktycznie boli fakt, że administrator tu nie zagląda. Tu reklam nie ma - dlatego to nie jest tak ważne, z forum się kokosów nie zbija.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 05:40 PM
Post: #15
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
Teraz obydwaj piwinniście dostać otrzeżenia bo nie wypowiadacie się na temat filmiku tylko ześzliście na swoje prywatne sprawy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 07:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2013 07:48 PM przez Jerome.)
Post: #16
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
A ja chętnie zbiorę ostrzeżenie za spam.
Nie dam się oczerniać publicznie na forum i potem siedzieć cicho.

Przypomnę Ci, że minusa dałeś mi za "małą wiedzę". Zgłosiłem więc to do dwóch moderatorów: BESTII i Maynarda.
Maynard z całym szacunkiem ale jak zwykle mnie olał - nie odpisał. Nie wiem skąd u niego ten nawyk.
BESTIA powiedział, że zapozna się ze sprawą i da mi znać. Przeanalizował SAM akcję i usunął mi minusa.
Co zrobił z Tobą - nie wiem i nigdy o tą wiedzę nie zabiegałem. Bawiłeś się moim kosztem a ja na to pozwolić nie chciałem. To chyba oczywiste.

Uważam, że ta dyskusja jest potrzebna. Nawet tu - w wątku do tego nie przeznaczonym. Trzeba wreszcie ustalić pewne ramy, których WSZYSCY powinni się trzymać. Chcecie tu chlew? Ja nie. Fajnie było jak był porządek i fajnie by było to kontynuować. Nie ma tu żadnych personalnych wycieczek. Wątek o "Adamku v ktokolwiek" utworzył Adammobp czyli jeden z moich ulubieńców na forum a mimo to powiedziałem, co mi się nie spodobało.

@AdamekFightPL
Przejrzyj dział ciekawe filmiki - zabawne chwile z boksu. Twój wątek z filmikiem o Adamku świetnie tam pasuje. Czyż nie? Dlaczego zakładasz wrogość? Wszyscy chcą tylko porządku. Ty nie?

@BESTIA
Przykro mi, że przez moją osobę masz nieprzyjemności i Twoja reputacja została nadszarpnięta. Otwarcie na forum Przepraszam.

@Crumb
Każdy, w tym Ty, kto wypowie się tu w ten sposób co Ty zasługuje na ostrzeżenie Wink

-------

Mam propozycję aby każdy zainteresowany wypisał kilka punktów regulaminu. Pozwoli to (mam nadzieję) stworzyć jeden ogólny, pod którym każdy będzie mógł się podpisać i każdy będzie zadowolony. Proszę o odpowiedzi.
Przemyślałem sprawę i osobiście nie mam problemu z tym działem (oprócz faktu, że wspólnie tu śmiecimy). Jest w tym dziale wiele podobnych wątków więc i ten powinien mieć swoje miejsce.

Co do tematu Kto dla Adamka? jednak nie Pulev (czy jakoś tak) to podtrzymuję swoje zdanie, że jest On zbędny (chciałbym powiedzieć, że wbrew regulaminowi ale ten nic takiego nie mówi).

Sytuacja gdy Adamek ma swój wątek w dziale pięściarze czy tam bokserzy, nie ważne.. i do chodzi do walki Adamka z np Chisorą. Wówczas powstanie wątku Adamek v Chisora w aktualnościach jest wręcz przeze mnie spodziewane. Wszelkie spekulacje odnośnie rywali powinny być "załatwiane" w dziale samego Górala, mam rację? W aktualnościach spodziewam się pewnych/zakontraktowanych pojedynków. Zgadzacie się?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 08:18 PM
Post: #17
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
Słabo. Myślałem, że to coś z seksem temat związany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 09:04 PM
Post: #18
RE: Adamek w Mój pierwszy raz
A ten tytuł założonego tematu oznacza "Mój pierwszy raz" , czy raczej "Adamka pierwszy raz"?
Bo nie za bardzo rozumiem tytuł.


I nie wiem ,czy ten niniejszy post powinienem napisać w "Opiniach" , czy raczej "Przedstaw się"

No bo jak "Mój pierwszy raz" to chyba w "Przedstaw się " a jak "Adamka pierwszy raz" tu już raczej w "Opiniach"

Teraz to już strach pisać.
Miałem założyć temat o Michalczewskim. Ale zrezygnowałem ze strachu na konsekwencje. Bo nie wiem ,czy dać to w "Boks zawodowy na świecie" czy "Boks amatorski w Polsce"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości