Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-11-2015, 10:33 PM
Post: #3081
RE: Piłka nożna ogólnie
Niesamowity, historyczny mecz w Niecieczy (!). Padło aż 8 goli.
Jak ktoś ciekawy to tutaj jest skrót.
http://ekstraklasa.tv/skroty/termalica-p...czu/nnztch
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2015, 10:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015 10:40 PM przez Wietnam.)
Post: #3082
RE: Piłka nożna ogólnie
El Clasico, Real -Barcelona 0-4
jednostronne widowisko, Real pierwszy strzał na bramkę oddał dopiero w 30 minucie,
kibice domagają się tzw głowy Beniteza,,
Gole dla Barcy:Neymar, Iniesta, Suarez 2.
Jeżeli ktoś nie widział, radzę obejrzeć ale tylko kibicom Barcy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 05:20 PM
Post: #3083
RE: Piłka nożna ogólnie
Z dniem 25 listopada 2015 r. wchodzą w życie przepisy znowelizowanej Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, które w znacznym stopniu ułatwią zakup biletów i uczestniczenie w meczach Ekstraklasy.






Wreszcie idzie coś w stronę normalności, ale dlaczego tak późno?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 06:03 PM
Post: #3084
RE: Piłka nożna ogólnie
Ekstraklasa powoli kończy jesienne rozgrywki, tak ciężkie dla zespołów, ale i kibiców niektórych zespołów. Myślę, że jest to już moment, kiedy można danego piłkarza w miarę logicznie podsumować.
Gdzieś parę stron wcześniej spierałem się z @Maynardem o Azizie Tettehu. Dziś mogę jednoznacznie stwierdzić, że to ja miałem rację Tongue Tetteh to jedyny Pan Piłkarz z tego całego towarzystwa biegającego tej jesieni w koszulce Lecha Poznań. Koleś jest jak na polską ligę nieprawdopodobny. Lech w tym sezonie, jeśli chodzi o scouting zanotował najlepszy transfer w lidze - właśnie Tetteha oraz najgorszy - Denisa Thomallę.

Niesamowite jak Lech ostatnio punktuje w lidze. Zero stylu, masa szczęścia, ale co najważniejsze, ósemka wcale nie jest już utopijnym marzeniem. 13 punktów w ostatnich 5 meczach musi robić wrażenie. Oby tak dalej tej jesieni. A na wiosnę czekam na lepszą grę, bo oczy bolą straszliwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 05:40 PM
Post: #3085
RE: Piłka nożna ogólnie
(29-11-2015 06:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  Niesamowite jak Lech ostatnio punktuje w lidze. Zero stylu, masa szczęścia

A ja marze by Śląsk wreszcie wygrał w lidze. Zero stylu jest, ale szczęścia brak. Problem w tym, że nie tylko szczęścia. Może dziś w Niecieczy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 07:31 PM
Post: #3086
RE: Piłka nożna ogólnie
Wygląda na to, że się wreszcie doczekasz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 07:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015 08:42 PM przez Martin.)
Post: #3087
RE: Piłka nożna ogólnie
Fatum...........ja już nie mam słów........

Jeśli ktoś nie widział kontrataku roku w naszej ekstraklasie...
https://vine.co/v/iWqUqTMQJMl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 10:12 PM
Post: #3088
RE: Piłka nożna ogólnie
Właśnie miałem wklejać Big Grin
To już nie jest klątwa, to jest zwyczajna głupota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 10:56 PM
Post: #3089
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie do uwierzenia, że ta akcja to z ekstraklasy... Confused Takich błędów to się chyba nie popełnia nawet na podwórku szkolnym.

A, co do naszej ekstraklasy to trzeba przyznać, ze jest bardzo wyrównana i nieprzewidywalna. Dzisiaj ostatnia drużyna ligi pokonała lidera 5-2. Dzień konia miał słowacki piłkarz Roma Gergel zdobywca 4 bramek i jednej asysty. Rolleyes

Smuci mnie natomiast, że na 4 ostatnich miejscach są drużyny, które lubię i szanuję; Lech, Lechia, Śląsk i Górnik. A przecież każda z tych drużyn mogła by się śmiało bić o puchary. Powinni ten sezon przeanalizować w programie typu "Nie do wiary". Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 08:10 PM
Post: #3090
RE: Piłka nożna ogólnie
Real wyrzucony z Pucharu Krola za udzial w meczu zawodnika, ktory powinien pauzowac za trzy zolte kartki otrzymane w poprzednim sezonie w barwach Villareal. Sytuacja jak z Legia choc jeszcze glupsza bo zawodnik zaczal mecz w podstawowe 11tce i jeszcze strzelil gola.
Real bedzie sie odwolywal do trybunalu w Lozannie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości