Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
09-10-2015, 08:08 PM
Post: #2981
RE: Piłka nożna ogólnie
A przegrana niemieckiego Bayern'u w 1999 z Manchester'em? Nie chcę wysuwać jakiś teorii, ale też nie wykluczam, że w świecie futbolu też sporą rolę odgrywają pieniądze. Proporcjonalnie do rangi drużyn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2015 08:36 PM przez Wietnam.)
Post: #2982
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala,niepokoi mnie nie radzenie sobie z presją naszych zawodników w meczach o wszystko,od ponad 20 lat
w tzw" spotkaniach o wszystko "
czy to w eliminacjach czy też na dużych
turniejach ,nie wygrywaliśmy takich potyczek,,
Gdźieś widziałem taką tabelkę,jak znajdę
to wstawie link,to mnie niepokoi,
Nie chce deja vu,nie chce też baraży
to tylko zwykłe pitolenie z mojej strony
Irandia i Polska są bardzo blisko awansu
im daje 60% z racji tych argumentów które przytoczyłem powyżej,
Pisze 60% ale w mojej głowie
liczy śię tylko awans Polski na euro po Niedźielnym meczu Smile
Robią jednak też wrażenie te eliminacje w wykonaniu Irlandczyków,i tylko 5 straconych bramek,choćiaź też oczywiśćie grają w krate,,
i mam nadźieje że w Niedziele też złapie ich presja za rogi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2015 10:25 PM przez kubala1122331.)
Post: #2983
RE: Piłka nożna ogólnie
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Wawrzyniak - Olkowski,Mączyński, Krychowiak, Linetty, Grosicki - Lewandowski

Tak Polacy mają zagrać z Irlandią. Nie powiem, nutka pesymizmu mi zagrała, ale w sumie jestem w stanie zaufać trenerowi. Jednak fakty są takie, że na decydujący mecz wychodzimy w DZIEWIĘCIU defensywnych graczy - bramkarz, pięciu nominalnych obrońców i trzech defensywnych pomocników. Naprawdę chcemy grać na 0-0? To się może źle skończyć. No i ten Karol... Ja chłopaka bardzo szanuję i lubię, uważam go za wielki talent, ale czy to jest odpowiednia pora, aby wystawiać go akurat z Irlandią? Forma jest, nie ukrywajmy, tragiczna, a do tego Linetty jest zwyczajnie szkalny i kontuzjogenny, a do tego unika nieco walki. A z Irlandią będzie twardy mecz, trudny fizycznie.
Powiem szczerze, że nie widzę tej jedenastki. Zabranie czołowego skrzydłowego ligi włoskiej i wystawienie za niego obrońcę Koel, który po ośmiu kolejkach był jednym z gorszych zawodników w Bundeslidze. Do tego wiecznie nieporadny Wawrzyniak, Mączyński do którego wciąż nie mam zaufania, Grosicki bez formy i Karol - szklarz... Strasznie dużo ryzyka w tej drużynę, za dużo eksperymentów. Wierzę Adamowi, ale boję się, że tak głębokie rotacje odbiją nam się czkawką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:27 PM
Post: #2984
RE: Piłka nożna ogólnie
a źródło skąd ta jedenastka?
Nawałka ją podał już?
Bo media wiesz, to sobie mogą wystawiać skład jaki chcą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:32 PM
Post: #2985
RE: Piłka nożna ogólnie
Przegląd Sportowy, czyli w sumie dość solidna strona.

http://ofensywni.przegladsportowy.pl/201...gn=fanpage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:33 PM
Post: #2986
RE: Piłka nożna ogólnie
Oby nie okazało się, że Nawałka nie wytrzymuje ciśnienia. Zaczynał odważnie z dwoma napastnikami z przodu i tak też powinno być i w tym meczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2015 11:11 PM przez Wietnam.)
Post: #2987
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuba na ławce no sorry, ze Szkocją zagrał przyzwoicie,a ostatnie mecze w serie A, pierwszy skład Fiorentiny i bardzo dobre występy
zarówno w lidze jak i w lidze Europy, . Paulo Sousa mu zaufał.
Oby Kuba jutro zagrał, jego doświadczenie jest nam potrzebne, .

http://sportowybar.wp.pl/martykul.html?k...d=17901879
jazda w studio Polsatu na hampden park Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 09:45 AM
Post: #2988
RE: Piłka nożna ogólnie
To pewnie celowa zagrywka. Nawałka widzi, że Kuba nie ma jeszcze całkowicie odbudowanej kondycji i może będzie chciał go wrzucić na podmęczonego przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 09:57 AM
Post: #2989
RE: Piłka nożna ogólnie
Też o tym pomyślałem @Wilku i ta opcja wydaje mi się całkiem prawdopodobna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 11:27 AM
Post: #2990
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczku, nie możemy grać dwoma napastnikami z Irlandią ponieważ zdrowi są tylko Lewandowski i Sobiech Wink

Rybus, Milik i Jodłowiec kontuzjowani, więc trzeba było się liczyć z taką jedenastką. Już chodziły plotki, że ze składu miał wylecieć Grosicki, ale przy takich niedoborach kadrowych znalazło się dla niego miejsce.

Mnie boli tylko ten Linetty, tak jak kubala napisał, mogą go nam połamać już po kilkunastu minutach... Reszta wydaje się zaprawiona w bojach i powinna dać radę. Myślę, że skończy się na 1:1 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości