Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-09-2015, 04:01 PM
Post: #2921
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeszcze jedna rzecz, co do bramkostrzelności Lewego w Bayernie. Wystarczy, że nie ma Robbena a Lewy strzela jak szalony. Dzisiaj strzelił już dwie bramki. Ale jak Holender wróci po kontuzji to z pewnością dalej nie będzie dostrzegał Roberta w polu karnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 09:57 AM
Post: #2922
RE: Piłka nożna ogólnie
Coś w tym jest. Myślę, że teraz jednak Lewy zyskał w BM, bo wcześniej często zaczynał mecz z ławki. Teraz to się zmieni najpewniej. Będzie więcej okazji do wykazania się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 02:03 PM
Post: #2923
RE: Piłka nożna ogólnie
Ziemia pod Bergiem, coraz bardziej się rozstępuje i Legia szuka zmiennika. Ostatnim kandydatem jaki pojawił się na wokandzie jest Stanisław Czerczesow. I to, co mogę powiedzieć to wielkie "wow". Była by to odważna decyzja. To nie jest gość, który bawi się w ciuciubabkę z maminsynkami więc myślę, że właśnie teraz taki gość przydałby się najbardziej na ławie Legii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 06:04 PM
Post: #2924
RE: Piłka nożna ogólnie
Czerczesow skończy u nas tak jak Dan Petrescu. Szkoda chłopa, choć dla samej Legii byłoby to spore wzmocnienie. Berg niestety pokazuje, że nie ma pomysłu już na tą drużynę i mam wrażenie, że zmiana jest nieodzowna.
Wracając jeszcze do tych pięciu goli Lewego, to z jednym zgadzam się z @Martinem. W Polsce zrobiło się tego podnietę do granic możliwości, a gość strzelił to dla Szwabów. Ja wiem, że Polak, ale niech tak dziubnie połowę tego z Irlandią i będzie git. Tak, po raz kolejny zagrał fajny mecz w Bayernie, ale... tylko w Bayernie.
Oczywiście nic nie zarzucam Lewemu, jeśli chodzi o grę w kadrze, bo jest prawdziwym kapitanem i człowiekiem, który tworzy obraz tej drużyny. Daje naszej ekipie bardzo dużo. Te gole w Bundeslidze są fajne, ale żeby przeżywać aż taki orgazm?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 07:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2015 07:40 PM przez Martin.)
Post: #2925
RE: Piłka nożna ogólnie
Czy ten Czerczesow to pewniak? Ja słyszałem, że dość prawdopodobny jest powrót Urbana.


A co do wyczynu Lewandowskiego to co po niektórzy naprawdę ocipieli na tym punkcie np. działacze Śląska. Przeczytajcie poniżej to się uśmiejecie.Shy

Cytat:
Składamy gratulacje kapitanowi reprezentacji Polski, a dla kibiców Śląska Wrocław mamy promocję na mecz z Piastem Gliwice. Z okazji fenomenalnego wyczynu Roberta Lewandowskiego teraz możecie kupić pięć biletów na spotkanie WKS-u za jedyne 9 zł każdy!

Robert Lewandowski potrzebował niespełna dziewięciu minut, by skompletować pięć goli w spotkaniu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Tak fenomenalne osiągnięcie wprawiło w osłupienie cały piłkarski świat i my również nie możemy ciągle wyjść z podziwu dla kapitana reprezentacji Polski. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową promocję dla kibiców Śląska Wrocław.

Bilety na mecz Śląska z liderem Ekstraklasy Piastem Gliwice możecie kupić już za 9 zł, pod warunkiem, że z równie wielką wprawą jak „Lewy” ustrzelicie „piątkę”. Zbierzcie więc znajomych i pędźcie do kas klubu przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej (akcja obejmuje tylko te dwa punkty), by dokonać w czwartek zakupu wejściówek od godz. 14 do 16 (promocja obowiązuje tylko w tych godzinach). Bilety za 9 zł dla piątki znajomych możecie kupować na trybuny B i D. Jak łatwo wyliczyć - za całość pakietu zapłacicie 45 zł, co jest sumą niewiele wyższą niż w przypadku zakupu dwóch biletów normalnych na wyznaczone sektory.

Podsumujmy zasady promocji:

1. W ramach promocji za pakiet pięciu biletów (trybuna B lub D) zapłacicie 45 zł (9 zł każdy)
2. Promocja obowiązuje w czwartek 24 września od godz. 14 do 16
3. Akcją objęte są dwa punkty sprzedaży biletów: kasy przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej
4. Przed zakupem biletów poinformujcie o udziale w promocji kasjera/kasjerkę



Dodam od siebie, że nabiliśmy frekwencję na tym meczu na ok 12 tysięcy Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 08:58 PM
Post: #2926
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie zajebisty ruch marketingowy, dużo ludzi na trybunach tanim kosztem.
Można dać suchy pakiet, można nawiązać do popularnego motywu. Ode mnie gratulacje dla ludzi od marketingu w WKS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 11:00 AM
Post: #2927
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-09-2015 06:04 PM)kubala1122331 napisał(a):  Czerczesow skończy u nas tak jak Dan Petrescu. Szkoda chłopa, choć dla samej Legii byłoby to spore wzmocnienie.
Też o tym pomyślałem w pierwszej chwili ale z drugiej to przecież Petrescu był wtedy młodym trenerem i nie wiedział, jak sobie radzić w takich sytuacjach. Czerczesow to facet z dość sporym doświadczeniem ale jeszcze nie zużyty starzec. Jeżeli Legię naprawdę stać na niego to dlaczego by nie spróbować, jak z Bergiem najwyraźniej nie idzie. Legia ma już naprawdę sporą stratę do lidera.

(28-09-2015 07:39 PM)Martin napisał(a):  Czy ten Czerczesow to pewniak? Ja słyszałem, że dość prawdopodobny jest powrót Urbana.
Przypuszczam, że to są medialne spekulacje. Ale mówi się, że mecz z Napoli może być dla Berga ostatnim. Ciekawe jak zagra Legia? Dla trenera czy przeciwko niemu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 11:10 AM
Post: #2928
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja bym wolał w Legii, Gmocha, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2015 09:11 PM przez Wietnam.)
Post: #2929
RE: Piłka nożna ogólnie
67 minuta, Bayern prowadzi z Dynamo Zagrzeb 5-0,,, kto ma trzy bramki w tym meczu już na koncie, ,
odpowiedzieć możecie sobie sami Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2015, 05:36 PM
Post: #2930
RE: Piłka nożna ogólnie
(29-09-2015 09:11 PM)Wietnam napisał(a):  67 minuta, Bayern prowadzi z Dynamo Zagrzeb 5-0,,, kto ma trzy bramki w tym meczu już na koncie, ,
odpowiedzieć możecie sobie sami Wink

@Wietnam
Obyś już wkrótce mógł napisać takiego posta:

67 minuta, Polska prowadzi ze Szkocją 5-0,,, kto ma trzy bramki w tym meczu już na koncie, ,
odpowiedzieć możecie sobie sami Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości