Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-09-2015, 08:04 PM
Post: #2891
RE: Piłka nożna ogólnie
Obawiam się trochę tego wyjazdu do Szkocji. Niby nie mają już szans na awans, ale będą się bić o trzecie miejsce i baraż. Zatem czeka nas wielki bój. Dobrze, że decydujący mecz z Irlandią gramy u siebie. W sumie jesteśmy tak blisko EURO 2016 a jednocześnie tak daleko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2015, 09:52 PM
Post: #2892
RE: Piłka nożna ogólnie
Ze Szkocją łatwo nie będzie i sądzę, że możemy tam przegrać. Oni nie odpuszczą dopóki mają nawet matematyczne szanse. Wydaje mi się, że wszystko rozstrzygnie się w ostatnim spotkaniu - wygramy/zremisujemy -> awans, przegramy -> zostajemy bez baraży.
Marzenie to wygrać w Edynburgu i ostatni mecz z Irlandczykami zagrać już na luziku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 03:32 AM
Post: #2893
RE: Piłka nożna ogólnie


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 04:42 PM
Post: #2894
RE: Piłka nożna ogólnie
@Wietnam
Nie wrzucał ktoś kiedyś tego do ciekawych filmików z YouTube? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 05:29 PM
Post: #2895
RE: Piłka nożna ogólnie
możliwe Wink
nie jestem w stanie zawsze oblećiec wszystkich wątków na forum, i wszystkiego zauważyć, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 07:10 PM
Post: #2896
RE: Piłka nożna ogólnie
Spoko. Ja tam wszystkie nowe ogarniam. Tongue

Btw. Dlaczego stawiasz tak dużo niepoprawnych przecinków w swoich wypowiedziach? Big Grin Korzystasz z jakiegoś smartphone'a czy coś? Trapi mnie to często, a teraz jest okazja, żeby spytać, bo temat w off-topie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 11:12 AM
Post: #2897
RE: Piłka nożna ogólnie
Nasza liga jest nie do zrozumienia Wink. Kolejną porażkę doznali mistrzowie Polski tym razem z Podbeskidziem u siebie. Poznaniacy są już na miejscu spadkowym....akurat specjalnie mnie to nie martwi, ale zaskakuje tym bardziej, że Lech będzie nas reprezentował w LE. Zespoły od miejsca drugiego do siódmego mają tyle samo punktów (12). Jeśli dziś Pogoń Szczecin zremisuje z Piastem Gliwice to będzie to kolejna drużyna z 12 punktami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 07:59 PM
Post: #2898
RE: Piłka nożna ogólnie
Strzał Fojuta jak ktoś nie widział.

http://ekstraklasa.tv/bramki/pogon-piast...k-i/mnprpp

Dopiero ósma kolejka i czyżby gol sezonu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 03:01 PM
Post: #2899
RE: Piłka nożna ogólnie
Faktycznie niesamowity gol. Sam pomysł i odwaga bardzo mocne, a do tego jeszcze wykonanie... - perfekcja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2015, 07:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2015 08:12 PM przez Wietnam.)
Post: #2900
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-09-2015 07:10 PM)BOKS napisał(a):  Spoko. Ja tam wszystkie nowe ogarniam. Tongue

Btw. Dlaczego stawiasz tak dużo niepoprawnych przecinków w swoich wypowiedziach? Big Grin Korzystasz z jakiegoś smartphone'a czy coś? Trapi mnie to często, a teraz jest okazja, żeby spytać, bo temat w off-topie.

Tak już mam,swoje pismo. Big Grin
czasami pisze bez przećinków,a czasami lubię postawić dwa przećinki " ,, ''
Po Wietnamsku.

Co sądźićie o wczorajszym zdarzeniu,z Luke'm Shaw,w meczu Manchester United vs PSV?
Shaw doznał podwójnego otwartego złamania nogi. po wejśćiu Meksykanina Moreno,w polu karnym .

Niedość że Arbiter nie odgwizdał,ewidentnego brutalnego faulu,nie pokazał kartki,gdy w takiej sytuacji należał się faul i rzut karny i czerwona kartka.
Kto płaći takim arbitrom?????
Shaw pauzować będźie przez co najmniej pół roku.

https://m.youtube.com/watch?v=220Nd-qoNa...=mv-google
dla tych którzy nie widźieli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości