Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-09-2015, 04:40 PM
Post: #2871
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Kołtoń w czwartek po południu gadał, że jego występ jest pewny, po czym wieczorem czytam, że jednak nie zagra :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 06:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2015 06:53 PM przez Wietnam.)
Post: #2872
RE: Piłka nożna ogólnie
3-1 Niemcy,, nie chcem ale muszem,,

Wyjściowy skład Polaków na mecz z Niemcami: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Łukasz Szukała, Maciej Rybus - Tomasz
Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak - Kamil Grosicki, Krzysztof Mączyński, Arkadiusz Milik - Robert Lewandowski.

Wyjściowy skład Niemców: Manuel Neuer - Emre Can, Jerome Boateng, Mats Hummels, Jonas Hector - Bastian Schweinsteiger, Toni Kroos
- Thomas Mueller, Mesut Oezil, Karim Bellarabi - Mario Goetze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 07:11 PM
Post: #2873
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo nam dziś pomogła Gruzja wygrywając ze Szkocją. Wink A więc nawet ewentualna porażka z Niemcami nie będzie taka bolesna. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 07:27 PM
Post: #2874
RE: Piłka nożna ogólnie
Gruzja wygrała ze Szkocją bardzo zasłużenie, ale nie powiem, że się tego nie spodziewałem. Teraz mecz z Niemcami może dać nam tylko awans. Nawet jeśli przegramy, co jest bardzo prawdopodobne, mamy Gibraltar w poniedziałek, a Szkocja Niemców. Możemy im odskoczyć na sześć punktów. Awans wtedy będzie praktycznie w kieszeni, da nam go nawet jeden punkt w starciu z Irlandią. Teraz brak awansu byłby zwykłym frajerstwem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 08:23 PM
Post: #2875
RE: Piłka nożna ogólnie
WOJNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 08:42 PM
Post: #2876
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeszcze jedna bramka i będzie dobrze Wink.
Wynik meczu Gruzja vs Szkocja - dla nas kapitalny. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze zwycięstwa Niemców nad Szkotami. Jeśli tak się stanie to drugie miejsce w grupie będzie na wyciągnięcie ręki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 09:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2015 09:52 PM przez Wit.)
Post: #2877
RE: Piłka nożna ogólnie
Łukasz Szukała - czemu nie Wasilewski? Sad
Maciej Rybus - super mecz, o wiele lepiej niż drugi bok obrony.
Jodłowiec - autor najgorszych podań meczu
Grzegorz Krychowiak - dużo walki i klasa
Kamil Grosicki - pozytywnie odebrałem jego występ. Wrzutka do Lewandowski to naprawdę świetne-technicznie zagranie
Krzysztof Mączyński - Kuba wypadł lepiej i szkoda, że tak późno wszedł

Ogólnie dobijały mnie luki na skrzydłach przez cały mecz. Niemcy po bokach mieli tyle miejsca, że jak przyjmowali piłkę, to mieli jeszcze sporo czasu, bo Polacy musieli pierw do nich dobiec te parę metrów. Nawałka chyba bał się rozciągnąć naszą obronę. Mecz mimo wszystko ciekawy i dobry, graliśmy w końcu z mistrzami świata. Gundogan rozegrał super spotkanie i w sumie mam takie zdanie jak o Mączyńskim i Kubie, że powinien przebywać na boisku więcej niż Bellarabi. Wiedziałem, że Ilkay zrobi swoje, ale szczerze, to mnie zaskoczył, bo nie oczekiwałem aż tyle (a może to Polacy na tyle pozwalali?).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 10:12 PM
Post: #2878
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobry mecz, i zasłużone zwycięstwo Niemców, pomimo tego że momentami graliśmy naprawdę nieźle, Grośik i Lewy robili u nas robotę, nie mamy rozgrywającego i to jest nasza duża wada, mógł wejść Mila, kilka prostopadłych podań, i pierwsza piłka, te elementy nie chodzą, ,
Nic straconego, zmłòćić Gibraltar, Niemcy pokonują Szkocje, i jesteśmy już jedną skarpetą w bućie,
Dzisiaj tak jak obstawiałem przed meczem 3:1,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 10:46 PM
Post: #2879
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale ktoś tu mówił o dwumeczu. W dwumeczu to my byliśmy górą z racji bramki strzelonej na wyjeździe. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 10:50 PM
Post: #2880
RE: Piłka nożna ogólnie
Po raz pierwszy w życiu jestem dumny z reprezentacji Polski w piłce nożnej po porażce. 3-1 nie wygląda najlepiej, ale sama gra, walka i zaangażowanie jakie w to włożyliśmy... Klasa światowa. Ten mecz pokazał, że zagranie równego meczu z takimi Niemcami już wcale nie jest tak daleko. Mamy jeszcze kilka dziur do załatania. Dziś przede wszystkim szwankowała prawa obrona. Jak dla mnie to przez tą formację przegraliśmy mecz, bo dwie pierwsze bramki to gole Piszczka, trzecia Olkowskiego. Bardziej martwiłem się o tą lewą flankę, ale Maciek Rybus dał radę i zagrał super zawody. Środek obrony raczej solidny, choć widać było, że Szukała nie gra w klubie. Gdyby za niego był twardy Pazdan... Środek pola BARDZO solidnie. Mączyński zagrał cholernie dobry mecz. Nie wiem czy zauważyliście, ale tak naprawdę po jego zejściu Niemcy totalnie opanowali środek pola. Czy to przypadek? Śmiem wątpić, ale wydaje mi się, że wpuszczenie Kuby było złym posunięciem trenera Nawałki. Chociaż z drugiej strony zaryzykował i tego nie można mieć mu za złe. Przeciętne zawody zagrał za to Milik, choć podanie do Grosika przy bramce - klasa światowa. To samo Grosik, szarpnął wiele razy, postraszył, ale brakuje mu podejmowania najważniejszych decyzji w kluczowych momentach. Lewy - klasa światowa. Dziś udowodnił, że jest bezproduktywny i strzela tylko słabeuszom Big Grin
Ogólnie Niemcy byli jeszcze lepsi piłkarsko, ale... jeszcze rok temu o tej porze remisowaliśmy z Mołdawią i walczymy jak równi z równym z mistrzami świata. Pokonujemy po drodze Gruzję, która dziś gładko ograła Szkocję. Nie da się nie zauważyć postępu. Byłem wielkim przeciwnikiem trenera Nawałki, ale pierwszy biję się w pierś. Stworzył DRUŻYNĘ, którą ja chciałem móc oglądać. Interesuję się piłką od 2000 roku, takiej reprezentacji osobiście nie pamiętam.
Do awansu tak naprawdę wystarcza nam remis z Irlandią na własnym boisku. Niemcy grają coraz lepiej i raczej Szkotów pokonają, a w Irlandii nie przegrają. Jeden punkt (nie licząc meczu z Gibraltarem) dzieli nas od tego Euro. To jest naprawdę trudna grupa, a jesteśmy w kapitalnej sytuacji. I wiecie co, ja jestem przekonany, postawiłbym ostatni traktor na to, że na EURO ta DRUŻYNA pojedzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 72 gości