Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-08-2015, 06:24 PM
Post: #2851
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam tak źle tego wszystkiego nie widzę, jak Wy Panowie. Wink Liga Europy rządzi się własnymi prawami. Często te silniejsze drużyny wypadają z jakiegoś powodu poniżej swoich możliwości. Pewnie dlatego, że liczyły na smaczniejsze ciastka a przy tych tutaj mniej smacznych za bardzo nie chce im się siedzieć przy stole. Wink

Lech z kolei będzie miał okazję zrewanżować się Szwajcarom za pierwszy mecz i za tą czerwoną kartkę, moim zdaniem zbyt pochopnie pokazaną.

W kościach z kolei czuję, że Legia może dać z Napoli naprawdę niezły mecz. Oby moje kości mówiły prawdę. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 07:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015 07:21 PM przez Wietnam.)
Post: #2852
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczek ma rację,
fajni przeciwnicy, lepiej oglądać mecze naszych ekip z dobrymi rywalami, pośiadajacymi nazwiska w składach, niż zasypiać na spotkaniach z jakimiś Karagandami czy Charkowem w kryzyśie,,
Lepiej będą smakowały ewentualne zwycięstwa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 04:31 PM
Post: #2853
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech dostał baty od Termalicy? O co tu chodzi? O co chodzi z Lechem? Co zrobić aby wyjść z kryzysu? Czyja wina, że tak się dzieje? Piłkarzy, trenera?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 08:15 PM
Post: #2854
RE: Piłka nożna ogólnie
To co się dzieje w Lechu zaskakuje chyba......wszystkich. Póki co drużyna z Poznania kompromituje się na krajowym podwórku bardzo a jeszcze niedawno zachwycaliśmy się tutaj (kilka stron wstecz) jaki to Lech ma silny skład.
Pyry odbiją się się od dna, tego jestem pewien, ale czy trenerem będzie jeszcze Skorża - tu mam wątpliwości.
Genialnie gra Piast Gliwice, który jest nieoczekiwanie liderem i to dość wyraźnym. Po 7 kolejkach wspomniany Lech ma do gliwiczan 14 (!) punktów straty. Grać zaczęła Termalica, notując już trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Coś czuję, że ten sezon będzie (w zasadzie już jest) pasjonujący Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2015 08:44 PM przez Wietnam.)
Post: #2855
RE: Piłka nożna ogólnie
Cz kiedyś wróci ta Wisła Kraków, która miała w składzie Żurawskiego, Kuźbe, Uche,i która liczyła się także w Pucharze UEFA??
Nie w Polsce już długo nie będzie takiej drużyny, przynajmniej przez najbliższe 5 lat, ekpiy z charakterem,, robiącej w bambuko, takie mocne w tamtych czasach drużyny jak Schalke czy Parma,Lazio.
kurna 1-4 w Gelsenkirchen to było coś, ,,,były emocje,
Teraz jest padlina,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 08:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2015 09:00 PM przez Wit.)
Post: #2856
RE: Piłka nożna ogólnie
A Lech ze Stilić'em, Lewanowskim, Peszko, Rudnevs'em i niezłymi Rengifo, Krivets'em i Tshibambą rozbijający ManCity i Juve? Czy trochę nie za bardzo "polsko" oceniacie/narzekacie? Wink

E: Nie jestem fanem Lecha i Wisłę jednak lepiej mi się wspomina (sentyment za dzieciaka?), jednak nie jest tak całkiem tragicznie imo. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 09:28 PM
Post: #2857
RE: Piłka nożna ogólnie
Skorża będzie trenerem Lecha Poznań, nie mam w sumie żadnych wątpliwości, że tak będzie. Ja z ulgą odczekam na tą przerwę reprezentacyjną, jeśli w spotkaniu z Podbeskidziem nie będzie poprawy, no cóż... przyjdzie nam walczyć o utrzymanie. Liga Europejska jest ważna, ale najbardziej boli to, jak te gwiazdy mają kibiców w dupie. Wystarczyło przycisnąć w drugiej połowie przez 20 minut, aby stworzyć sobie 5 stuprocentowych okazji, Thomalla raz trafił w poprzeczkę, Hamalainen dwa razy spudłował do pustej bramki i sam na sam zmarnował Pawłowski. Do tego dochodzi podyktowany, ale później cofnięty (na szczęście!) przez sędziego rzut karny. Lech w drugiej połowie nie wyglądał źle. Oni siłę mają, nie mają ambicji. Jeśli miejsce w strefie spadkowej nie zadziała na nich mobilizująco, tutaj prawdziwy czarodziej nie pomoże.
Inna sprawa to na razie nieudane transfery. Nie mamy napastnika, Karol dziś na 10 tragedia... A przecież można się jeszcze wzmacniać. Taka Lechia proszę Peszko i Krasić - dwójka naprawdę solidnych skrzydłowych, do tego prawdopodobnie Klich i Michał Chrapek. Do Legii za to przychodzi Vranjes. Tylko u nas taka stagnacja, złodziej Rutkowski dostanie 10 mln złotych za fazę grupową Ligi Europy i schowa to do kieszeni. 300 tys euro za Gajosa to za dużo. Do tego podobno piłkarze nie dostają pensji od dłuższego czasu... Dopóki nie zmieni się właściciel nie zrobimy nic. Wciąż będziemy tkwili w przeciętności i cieszyli się bo Legia przegra na własne życzenie mistrzostwo raz na 10 lat. Albo pierdolniemy z hukiem o 1. ligę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2015, 07:42 PM
Post: #2858
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuba Błaszczykowski odchodzi z BvB do Fiorentiny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2015, 06:30 AM
Post: #2859
RE: Piłka nożna ogólnie
Kilka ciekawych transferów na koniec okienka:

- Peszko i Krasic przychodzą do Lechii
- Juhar do Termaliki
- Gajos z Jagiellonii do Lecha
- Cernych z Łęcznej do Jagiellonii
- Pich ze Śląska do Kaiserslautern
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2015, 05:24 PM
Post: #2860
RE: Piłka nożna ogólnie
Real spóźnił się 20 sekund z transferem De Gei z Manchesteru. Pół biedy że mają Navasa, a ManU Romero. Jeżeli odwołanie Realu się nie uda, to De Gea prawdopodobnie zmarnuje rok w United.

A Juve zaczęło sezon od dwóch porażek, tak słabego początku nie było...dawno..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości