Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-06-2015, 10:41 PM
Post: #2731
RE: Piłka nożna ogólnie
Juve z honorem, ale lepszy wygrał. Mam tylko małe wątpliwości, czy kontra, po której padł drugi gol dla Barcelony nie zaczęła się od faulu na Pogbie. Nie pokazali o dziwo powtórki tej sytuacji, a tylko od momentu, kiedy piłkę miał już Messi. Ktoś zwrócił na to uwagę? Był czysty odbiór, czy z faulem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 10:56 PM
Post: #2732
RE: Piłka nożna ogólnie
Na mecz patrzyłem praktycznie jednym okiem, ale tą sytuację akurat widziałem. Jako delikatny sympatyk Barcelony czuję nieco niesmak, bo jak na moje Mascherano ewidentnie tam pociągał za koszulkę Pogbę. Dla mnie jedenastka. I zamiast prawdopodobnego 2-1 dla Juve mieliśmy 1-2 dla Barcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 11:07 AM
Post: #2733
RE: Piłka nożna ogólnie
Sedzia mogldac karnego w tej sytuacji, ale rownie dobrze mogl gwizdnac reke Lichsteinera w pierwszej polowie. Z jednej strony babole ale z drugiej nie mam poczucia ze przez to przegralismy.

Duzo ustawila bramka na poczatku meczu, gdyby nie Jego Buffonosc moglo byc 2;0 i papa. Pierwsza polowa troche przygaszona choc szanse byly. Druga zdecydowanie lepsza, Morata znow sie odnalazl i dal remis. Pozniej Tevez mogl i wyprowadzic mecz na 2:1 i dac 2:3 ale sie nie udalo.

Jako kibic Juve jestem po prostu dumny, ze zespol budowany dosc skromnym kosztem, w duzej mierze na okazjach i darmowych graczach (Pirlo, Vidal, Pogba, Llorente, Evra i Tevez razem wzieci kosztowali kilka razy mniej niz taki Suarez) postawil sie bardzo mocnemu rywalowi i zrobil co mogl zeby wygrac. Mimo porazki sezon bardzo udany, rok temu chcialem scudetta i 1/8 LM a dostalem dublet + dobry mecz w finale LM z Barcelona.

FORZA JUVE! :D


Jeszcze kilka slow o otoczce finalu: Berlin byl kapitalnie zorganizowany, wlasciwie tylko samotnicy bez j ang i niem. mogli miec problemy. W calym miescie atmosfera wielkiego swieta, masa pomocnych osob, mieszkancy na plus: i wyjasnia gdzie jak dojsc i pogadaja chwile o meczu, naprawde pozytywnie.

Osobna wzmianka dla kibicow: fanow Barcy bylo sporo wiecej, jakies 70-75% glownie mlodziez 15-20kilka lat, najczesciej w meskich kilkuosobowych grupach. Na bialo-czarno ubierala sie miazdzaca wiekszosc 50-latkow i starszych oraz duzo 30 i 40 latkow. I nie ma nic piekniejszego niz kobieta w koszulce Juve, serio ; ) Bardzo duzo dziewczyn i kobiet paradowalo w bialo-czarnych barwach.

I ostatnie slowo o wzajemnym szacunku: zadnego problemu z kibicami Barcy nie mialem, i przed meczem i po nim 100% respect, bili brawo kiedy ich mijalem, zadnego zachlysniecia sie, zadnej buty: czysta pilkarska radosc, super :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 07:01 PM
Post: #2734
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech mistrzem Polski! Gratulacje! Smile Muszę przyznać, że nie wierzyłem w to. Legia największym przegranym...

Niesamowity mecz Jagiellonii. Wyciągnęła od 0-2 na 4-2, dwie bramki strzelając już w doliczonym czasie gry!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 08:46 PM
Post: #2735
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawa dla Lecha, choć dzisiejszy mecz był bardzo trudny. Ja się tego spodziewałem, a przecież doszła dodatkowo presja od dziennikarzy, którzy ukoronowali już Lecha. Legia wygrała (ach ten je**** Górnik, podłożył się, jak mógł???!! Tongue ) i narzuciła małą presję.
Teraz czas poszukać szczęścia w LM. Szansa jest, ale trzeba za wszelką cenę choć na pół roku zachować Linetyego i Hamalainena. Bez nich nie pogramy nawet w fazie grupowej Ligi Europy. A Legia? Jest przegranym, ale może to cena za brak pokory i samokrytyki. Ja do Legii nic nie mam i dlatego życzę im wywalenia tego łysego pajaca, wszechwiedzącego Berga. A awans do Ligi Europy będzie, a kto wie, czy i mistrz znów nie zagości do Warszawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 06:57 AM
Post: #2736
RE: Piłka nożna ogólnie
Finał LM był mniej więcej taki jakiego się spodziewałem czyli zwycięstwo Barcelony po dość trudnym meczu, ale jednak kontrolowanym przez Katalończyków. Nie mniej Juventus zaprezentował się godnie i widać, że to nie był przypadek,, iż znaleźli się w finale.

W Polsce sezon się zakończył. Wybór między Lechem a Legią to wybór między dżumą a cholerą (Wink) a mimo wszystko cieszę się, że mistrzem nie została Legia. @Kubala wygrałeś zakład, ja stawiałem, że Śląsk będzie wyżej od Lecha na koniec sezonu, ale po fantastycznej jesieni przyszła dużo gorsza wiosna no i skończyliśmy na 4 miejscu co i tak jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę to co działo się w klubie. Zatem gratulacje dla pyr.

Liczę, że ugramy coś w europejskich pucharach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 10:47 AM
Post: #2737
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.meczyki.pl/spiker_legii_infor...ilmik.html


Żal komentować....

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 10:53 AM
Post: #2738
RE: Piłka nożna ogólnie
Hahahaha ale warszafka ma ból dupy Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2015, 05:16 AM
Post: #2739
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy jak Lech zaprezentuje się w eliminacjach LM, , oby nie przytrafiła się im porażka z jakimś maltańskim czy Irlandzkim mistrzem jak w el Ligi Europejskiej, o LM będzie bardzo ciężko, , nie mają się co kibice Lecha oszukiwać, ich zespół będzie musiał się wznieść na wyżyny umiejętności a to może nie wystarczyć, potrzebują takich spotkań jak te wygrane z Legią czy Górnikiem, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2015, 09:47 AM
Post: #2740
RE: Piłka nożna ogólnie
Każdy polski zespół musi się wznieść na wyżyny, aby awansować do Ligi Mistrzów. A jeśli ktoś ma to zrobić, to jeśli nie Lech to kto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości