Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-05-2015, 08:34 PM
Post: #2701
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak to wymądrzać się @Gogolius? Można mieć chyba jakieś przewidywania na dany mecz? To jest podstawa obstawiania i bukmacherki Smile Ja jestem mocno zdziwiony takim przebiegiem spotkania, ale się bardzo cieszę, bo mecz o wiele ciekawszy. Gol Rotania przekot.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2015, 09:50 PM
Post: #2702
RE: Piłka nożna ogólnie
CHodziło mi o mnie. Że przychodzę do tematu w połowie meczu i wyrażam zdziwienie Waszymi typami samemu pisząc, że spodziewam się zajebistego spotkania Wink

Jednak wygrała Sevilla, cieszy bramka Krychowiaka. Szacun dla Dnipro.

A 6 czerwca Barca wymienia pińcet podań w środku pola, a Juve wychodzi z jedną kontrą i kończy się na 1:0 Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2015, 10:01 PM
Post: #2703
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Ha ha ha,ho ho ho,hi hi hi,hue hue hue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2015, 06:28 AM
Post: #2704
RE: Piłka nożna ogólnie
Co napisalem dziwnego? Ze szacun dla Dnipro czy ze cieszy bramka Krychowiaka? :>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2015, 09:09 AM
Post: #2705
RE: Piłka nożna ogólnie
Cieszę się bo Sevija wygrała :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2015, 09:13 AM
Post: #2706
RE: Piłka nożna ogólnie
To był dobry mecz, faworyt nie zawiódł, ale nie zawiódł również drugi finalista. Kibicowałem Dnipro i szkoda, że nie potrwało dłużej bo najbardziej lubię finały zakończone karnymi Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2015, 09:16 PM
Post: #2707
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale Messi strzelił gola po rajdzie w finale Pucharu Króla.

Geniusz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2015, 12:33 PM
Post: #2708
RE: Piłka nożna ogólnie
Barcelona zdobyła Puchar Króla, przez co na pewno jeden z debiutantów na stołku trenerskim w obecnym klubie: Luis Enrique albo Massimiliano Allegri zdobędzie potrójną koronę w tym sezonie.

Sezon w Europie powoli się kończy.
W Hiszpanii rządzi Barcelona, za nią uplasowały się Real Madryt (1/2 LM), Atletico Madryt (1/4 LM), Valencia oraz Sewilla (zwycięzca LE). Zanosi się na pięć klubów hiszpańskich w LM co potwierdza opinię, że ta liga jest obecnie najmocniejsza w Europie.

We Włoszech z kolei czwarty rok z rzędu ligę wygrał Juventus. Później mamy przepaść, Romę i Lazio oraz Napoli i Fiorentinę (półfinaliści LE). Rzym w natarciu, Mediolan daleko w tyle. Mam nadzieję, że ten sezon (trzy zespoły w półfinałach europejskich pucharów) to jaskółka zwiastująca wiosnę dla włoskiego futbolu. Dobra konkurencja dla Juve tylko zwiększy jakość tej drużyny.

W Niemczech ponownie dominuje Bayern. Z 10punktową stratą na drugim miejscu melduje się Wolfsburg, później Borussia M' Gladbach i Bayer. W LE zagrają Augsburg i Schalke 04. Borussia Dortmund po beznadziejnym starcie, kończy sezon na 7. miejscu.
Dla mnie wyniki w bundeslidze są zaskakujące, w życiu bym nie wytypował tak wyglądającej czołówki.

A Anglii, która zupełnie nie pokazała się w europejskich pucharach, nie zmienia się wcale. Na czele tym razem Chelsea, która grała najrówniej cały sezon. Później City, Arsenal oraz wracający do elity ManU.
W LE zagra Tottenham.
Liverpool znów tuż za czołówką.

We Francji mistrzem PSG, dalej Lyon i Monaco. Ćwierćfinaliści LM z tego roku zagrają także w przyszłosezonowej edycji.
W LE zagra OM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2015, 04:16 PM
Post: #2709
RE: Piłka nożna ogólnie
cieszy powrót Lyonu, do LM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2015, 07:51 PM
Post: #2710
RE: Piłka nożna ogólnie
@Gogolius nam tu streścił co się dzieje w innych ligach to ja informuję co się dzieje u nas.
A więc zostały do końca sezonu dwie kolejki. Lech ma punkt przewagi nad Legią. Cztery punkty do lidera traci Jagiellonia, która zapewniła sobie już dziś minimum trzecie miejsce na koniec sezonu. O czwarte miejsce premiowane grą w europejskich pucharach walczy Śląsk, Wisła, Lechia i Górnik. Pogoń gra już o nic.

Równie ciekawie na dole. Zdecydowanie najbliższy spadku jest Bełchatów. Zagrożone spadkiem są jeszcze: Zawisza, Korona, Łęczna i Podbeskidzie. Spokojna może być Cracovia i Ruch.

Do ekstraklasy wchodzą Zagłębie i Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która mecze ma rozgrywać w Krakowie na stadionie Hutnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości