Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-04-2015, 08:40 PM
Post: #2571
RE: Piłka nożna ogólnie
No właśnie @WP. Ja myślałem, że brak tych bocznych obrońców jeszcze bardziej spowoduje, że Porto postara się zaskoczyć Bayern i szybko coś strzelić. A tu coś takiego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 08:40 PM
Post: #2572
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Porto to całkowicie się pomyliłem. Niepotrzebnie się przestraszyli Wielkiego Bayernu. Pocieszający jest fakt, że są już dwie brameczki na koncie Roberta. Smile Jednak, co walec to walec. Miażdżą nieźle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 09:24 PM
Post: #2573
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak to szło, nie ma w tej LM drużyny, która by się postawiła Barcy? Wink

Ja za półfinał Barca-Bayern w ogóle bym się nie obraził, mogę oglądać Juve z Madrytem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 10:20 PM
Post: #2574
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Na ten moment nie ma. A co będzie za miesiąc to nie wiem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 10:26 PM przez Wietnam.)
Post: #2575
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-04-2015 08:40 PM)kubala1122331 napisał(a):  No właśnie @WP. Ja myślałem, że brak tych bocznych obrońców jeszcze bardziej spowoduje, że Porto postara się zaskoczyć Bayern i szybko coś strzelić. A tu coś takiego...

od samego początku, bojaźliwie zachowywali się w defensywie, wyszli kompletnym autobusem, , przypominało mi to do złudzenia, półfinał Mś, Niemcy - Brazylia,
to samo, kompletnie przestraszone smoki, Bruno Martins Indi, oniemiały niczym David Luiz, naprzeciwko Müllera i Kroosa,.,.Bayern trzeba stłamsić od początku.

(21-04-2015 09:24 PM)Gogolius napisał(a):  Jak to szło, nie ma w tej LM drużyny, która by się postawiła Barcy? Wink

jak wrócą Robben, Ribery i Alaba, to obawiam się w przypadku półfinału Barca-Bayern
ponownie bolączki katalończykow, , nawet w takiej formie, ,Barca będzie miała bardzo ciężko na Allianz, nie lubie Bayernu, ale kurna, , są jednak mocni, ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 06:55 PM
Post: #2576
RE: Piłka nożna ogólnie
Liczę dzisiaj na Atletico, Real :Kontuzjowani Modrić, Bale, Benzema i zawieszony za kartki Marcelo ,
Atletico ma spore szanse na rewanż za Finał ligi Mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 07:23 PM
Post: #2577
RE: Piłka nożna ogólnie
Po tym co zaprezentował wczoraj Bayern to chciałbym żeby spotkali się z Barceloną, ale dopiero w finale.
Dziś Atletico wcale nie jest bez szans, no ale muszą coś strzelić Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 08:00 PM
Post: #2578
RE: Piłka nożna ogólnie
Ostatnio Realowi nie było po drodze z Atletico, zobaczymy jak im to wyjdzie w LM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 09:21 PM
Post: #2579
RE: Piłka nożna ogólnie
Ten Chicharito to nie ma dziś dnia, ewidentnie.
Madryt walczy ostro...

Juve gra jak wczoraj PSG. Dobrze że Monaco to nie Barca...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 09:26 PM
Post: #2580
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda, że Juve póki co wchodzi po wydrukowanym karnym...
Co do Atletico, to nie popisał się Simeone trzymając Turana na boisku. Koleś tak się prosił o czerwo, aż w końcu je dostał. Szkoda, teraz szansa Atleti jest zdecydowanie mniejsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości