Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-04-2015, 12:19 PM
Post: #2541
RE: Piłka nożna ogólnie
Zawisza to on @kubala... Ile się o tym w mediach mówiło, a młodzi dziennikarze nadal popełniają ten błąd Tongue.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 12:33 PM
Post: #2542
RE: Piłka nożna ogólnie
Hahaha... No nie mam wytłumaczenia Big Grin Jedynie to, ze pisałem na szybkości Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:02 PM
Post: #2543
RE: Piłka nożna ogólnie
(13-04-2015 11:11 AM)kubala1122331 napisał(a):  Lech, jak całą rundę, zagrał bardzo słabo.

Czy ja wiem czy Lech gra tą rundę słabo? Wiesz, że nie przepadam za tym klubem (pisząc tak bardzo dyplomatycznie), ale trzeba uczciwie przyznać, że ciułają te punkty i są już (prawieWink) liderem.

(13-04-2015 11:11 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ja od początku rundy powtarzam, że jak patrzę na Lecha rumakowego i skorżowego, bardziej podobał mi się ten rumakowy. Poznaniacy grali wtedy po prostu lepszy futbol. Byłem przeciwny zatrudnianiu Skorży i póki co się nie myliłem. Śmiem sądzić, że pod trenerem Rumakiem, Lech już by odjechał Legii...

Nic z tego co napisałeś nie rozumiem. Ja też bym wolał żeby Rumak nadal był trenerem w Poznaniu wówczas jedna ekipa do walki o puchary by odpadła.
Rumak to Skorży może kajecik nosić...Big Grin

Legia jest przereklamowana i widzę, że to do Ciebie zaczyna docierać. Gdy wreszcie obudzi się Śląsk, a Lechia i Wisła dalej będą punktować to końcówka ligi może być fascynująca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 08:26 PM przez kubala1122331.)
Post: #2544
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Czy ja wiem czy Lech gra tą rundę słabo? Wiesz, że nie przepadam za tym klubem (pisząc tak bardzo dyplomatycznie), ale trzeba uczciwie przyznać, że ciułają te punkty i są już (prawie) liderem.

Ciułają, ale w jakim stylu? Większość to fartowne wygrane, albo po indywidualnej akcji (Legia - znakomite jedno podanie, które odmieniło mecz), albo strzał z daleka (Jagiellonia). Nie pamiętam przekonującej wygranej oraz zwycięstwa po jakimś wypracowanym elemencie. Nie wspomnę już o remisie z taką Cracovią czy choćby porażce w Stargardzie. Na wyjeździe LP wygrał tylko jeden mecz, po mękach z GKS, który jest przez wszystkich obecnie miażdżony.

Cytat:Nic z tego co napisałeś nie rozumiem. Ja też bym wolał żeby Rumak nadal był trenerem w Poznaniu wówczas jedna ekipa do walki o puchary by odpadła.
Rumak to Skorży może kajecik nosić...

A tu się akurat srogo mylisz Big Grin Lech pod Rumakiem miał lepszą średnią punktów nić pod Skorżą, przynajmniej tej wiosny. To, że Lech jest wiceliderem nie świadczy o jego sile, ale o słabości Śląska i pozostałych. A to, że Legia nie odskoczyła, to jest tylko jej wina. Zauważ też, że Rumaka nie zniszczyła liga, bo Legia była w zeszłych sezonach poza zasięgiem każdego. Rumaka zgubiły kompromitacje w PP i LE. Brakło mu doświadczenia, ale twierdzę, że warsztat ma lepszy od przereklamowanego Maciusia.
I żeby nie było, że się zachwycam nim, bo wygrywa z Zawiszą. To samo pisałem, jak odchodził Wink

Cytat:Legia jest przereklamowana i widzę, że to do Ciebie zaczyna docierać

Nie. Po prostu, jak grali dobrze, pisałem, że grają dobrze, a jak grają źle, to piszę, że grają źle Big Grin

Cytat:Gdy wreszcie obudzi się Śląsk, a Lechia i Wisła dalej będą punktować to końcówka ligi może być fascynująca.

Śląsk niech się lepiej budzi, bo powoli zaczyna to się robić słabe. 4 miejsce bez wygranego meczu. A ja liczę na was w pucharach. Lech, Legia, Lechia i Śląsk to obecnie najlepsze ekipy w Polsce i mam nadzieję, że wszystkie znajdą się w pucharach w przyszłym sezonie.
Co do Wisły, to ona jest nikim bez Stilicia. Mam nadzieję, że o puchary nie zahaczą, bo czeka ich kolejna kompromitacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 06:34 PM
Post: #2545
RE: Piłka nożna ogólnie
Podsunie mi ktoś z was ziomeczki, fajny , pewny,stream na którym mogę dzisiaj obejrzeć Real-Atl?
z góry dzięki,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 06:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 06:52 PM przez Martin.)
Post: #2546
RE: Piłka nożna ogólnie
@WP
Na pewno na http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo...ryt,1.html będziesz miał spory wybór. A komu kibicujesz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 07:08 PM
Post: #2547
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzięki @Martin,
naturalnie Atletico, obawiam się tylko że ich obecna forma, nie straczy nawet na Real w lekkim dołku,
Dużo będzie zależało od defensywy, muśi wróćic stare dobre Atleti, agresywne, i brutalne w odbiorze piłki,
Mam nadzieję że Griezzman będzie w optymalnej dyspozycji, i oczywiście Torres który w ostatnim meczu walnoł samobója.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 07:21 PM
Post: #2548
RE: Piłka nożna ogólnie
Stawiam 2-1 dla Atletico, ja nie kibicuje ani jednym ani drugim więc jestem zupełnie neutralny, ale liczę na dobry spektakl. Zresztą jak grają dwa czołowe hiszpańskie kluby to o to można być spokojnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 07:58 PM
Post: #2549
RE: Piłka nożna ogólnie
Porto - Bayern 2:0 po 15 minutach. No no no Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 08:02 PM
Post: #2550
RE: Piłka nożna ogólnie
Quaresma, przypomina sobie, jak grał jeszcze kilka lat temu, szkoda, że z deczko zmarnowany potencjał, W Bayernie nie gra pół składu prawie, ale dzisiejsze ich błędy to dziećinada,.
Brawo narazie dla smoków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości