Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
03-04-2015, 01:21 PM
Post: #2511
RE: Piłka nożna ogólnie
(03-04-2015 12:57 PM)RSC-2 napisał(a):  Słyszałem ,że Sky Sports jest zainteresowane.

Ani Sky Sports, ani BBC ani Fox. Liczą się tylko: Canal+ i Polsat.

http://media2.pl/media/119839-Rosna-szan...gnuje.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 01:44 PM
Post: #2512
RE: Piłka nożna ogólnie
Takie "zaprzeczenia " to celowa gra.

Kilka lat temu Eurosport2 też twierdził że to nieatrakcyjny produkt a potem wystartował w przetargu i pokazywał naszą ligę.

Czas pokaże jak będzie.
Może być tak że Orange wróci jako tytularny sponsor ligi i wtedy postawi warunki do transmisji w Orange Sport.
Już w przeszłości raz tak się zdarzyło.

Ale zgadzam się z Tobą że Canal+ i Polsat Sport na najważniejsi gracze w bitwie o ekstraklasę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 02:06 PM
Post: #2513
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Gwiazdorzy przyjeżdżają na kadrę jak na wczasy. Na boisku brak zaangażowania, i walki.

Na tym w zasadzie możemy zakończyć dyskusję. Jeśli ty pod Nawałką nie widzisz walki i zaangażowania, to lepiej przejdź się do okulisty.
Ja nie widzę dobrej gry, pisałem to po meczu z Niemcami, ze Szkocją, a nawet po Gruzji. Pisałem to też po Irlandii.
Ale czepianie się braku zaangażowania, to jest po prostu śmiech na sali. Albo Lewandowskiego, który podobno stoi i nic nie robi, a dziwnie pod względem przebiegniętego dystansu jest zawsze w czołówce...

Co do przetargu, Fox Sports się oficjalnie wycofał z wejścia na polski rynek, na placu boju pozostał Canal+ i Polsat Sport, z czego Polsatu nie stać na cały pakiet, więc na 99% umowa z nc+ będzie przedłużona. Pytanie jedynie brzmi, czy będzie jak w tym sezonie, że nc będzie miała prawa na wyłaczność, czy będzie jak dawniej, że mecze 4 mecze będzie miał także Polsat i jeden Eurosport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 04:16 PM
Post: #2514
RE: Piłka nożna ogólnie
@ kubala1122331
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

Niektórzy schodzą z boiska w strojach jak prosto z pralni i po wyprasowaniu.

Dam Ci tylko jeden przykład abyś zrozumiał na czym opieram krytykę Lewandowskiego.
Po Euro2012 Lewandowski grał w kadrze jako „napadzior” przeciwko wielu dobrym drużynom jak Anglia dwa razy ,Urugwaj, Irlandia trzy razy , Ukraina dwa razy , Dania, Słowacja , Niemcy , Szkocja , Szwajcaria.
Ale żadnej z tych drużyn bramki nie strzelił mając wyborne sytuacje na polu karnym.
Zapewne pamiętasz tą sytuację jak główką z kilku metrów nie trafił w bramkę a później nogą z jeszcze bliższej odległości huknął panu Bogu w okno. A podobnych sytuacji miał kilkanaście jeżeli nie kilkadziesiąt
W Borussi ,czy Bayernie takie sytuacje zamieniał w 100 % strzelając bramki „stadiony świata” Realowi czy innym wielkim futbolu.

Powodem nieskuteczności w kadrze był brak koncentracji , zaangażowania i olewanie kadry.
W klubie przykłada się ,bo gdyby takich sytuacji nagminnie nie wykorzystywał jak w kadrze to trener klubowy od razu posadziłby go na ławie rezerwowych a nawet na trybunach.
A w kadrze może sobie na takie kiksy pozwolić ,bo kto mu podskoczy?
Może wcale nie strzelać bramek a i tak grał będzie.

Wiec komu strzelał te bramki.
A strzelał takim leszczom jak
San Marino – 2 bramki i obie z karnego
Czarnogóra – 1 bramka
Litwa – 1 bramka z karnego
Gibraltar – 4 bramki
Dodam tylko że w Gibraltarze grają księgowy, policjant , sklepikarz itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2015 10:41 PM przez kubala1122331.)
Post: #2515
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

To w końcu głupio biega czy w ogóle nie biega. Zdecyduj się Tongue

Cytat:W klubie przykłada się ,bo gdyby takich sytuacji nagminnie nie wykorzystywał jak w kadrze to trener klubowy od razu posadziłby go na ławie rezerwowych a nawet na trybunach.

A to ciekawe co mówisz, bo z tego co ja pamiętam, to Lewandowski zawsze potrafił popsuć stówkę. Pamiętasz mecz z Szachtarem nr 1 w LM? Usiadł na ławce przez nieskuteczność.

Cytat:Niektórzy schodzą z boiska w strojach jak prosto z pralni i po wyprasowaniu
.
Kto?

Cytat:Może wcale nie strzelać bramek a i tak grał będzie.

Tak, a wiesz czemu? Bo zapierdziela jak wół w środku pola... Według ciebie obrońca ma bronić, pomocnik pomagać, a napastnik stać w polu karnym i strzelać gole... Uwierz mi, że tak dzisiejszy futbol nie wygląda. Zobacz sobie statystyki jego odbiorów, fauli w jedną czy drugą stronę. Wiem, że pewnie cię to nigdy nie interesowało, ale nie ma w żadnym zespole na świecie gwiazdy - napastnika, która by tak zasuwała. To wszystko wpływa na ocenę pozytywną i dopóki są ludzie, którzy strzelają, ja nie widzę problemu.

Ale skończmy temat Lewego, bo wiadomo, że to się mija z celem. Odniosłeś się jedynie do jednego zawodnika, a tylko jednym zdaniem o całym zespole. Czyżbym był pierwszym człowiekiem na ziemi, który cię nieco przekonał do czegoś? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 07:30 AM
Post: #2516
RE: Piłka nożna ogólnie
A wiesz ile nasi gwiazdorzy dostali kasy za Euro2012 czyli za nie wyjście z grupy , za ostatnie miejsce w grupie , za blamaż itp itd.

Dokończymy tą rozmowę jak będzie "po wszystkim" czyli po Euro2016.

Bo nie awansować z tak słabej grupy byłoby megakompromitacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 08:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2015 08:54 AM przez kubala1122331.)
Post: #2517
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:A wiesz ile nasi gwiazdorzy dostali kasy za Euro2012 czyli za nie wyjście z grupy , za ostatnie miejsce w grupie , za blamaż itp itd.

Tylko rozmawiamy o tej reprezentacji czy o reprezentacji sprzed 3 lat? Bo ja myślałem, że o dzisiejszej... Confused A wiesz ile dostała reprezentacja w 1938 roku za występ w MŚ?

Cytat:Bo nie awansować z tak słabej grupy byłoby megakompromitacją.

ha ha ha... Co z tego, że nasi rywale to mistrzowie świata i dwa brytyjskie zespoły, które od zawsze są solidnymi drużynami, potrafiącymi ogrywać najlepszych, mający w swoim zespole lepszych zawodników od nas.
Dobra nie ma sensu pisać. Jeśli nazywasz taką Irlandię słabym zespołem, gdzie każdy zawodnik gra regularnie w Premier League, która niemal zawsze liczy się w walce o MŚ... Porównuj nas dalej do Niemiec czy Hiszpanii.. Tak w porównaniu z nimi jesteśmy słabi... No i zaczynasz się gubić w swoich teoriach Wink

Tak więc pozdrawiam i bez odbioru Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 10:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2015 10:33 AM przez RSC-2.)
Post: #2518
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala1122331

Wyjaśniam Ci to już po raz trzeci ,że my się nie rozumiemy i rozmijamy.
Ja nie piszę o „wynikach” obecnej reprezentacji ,bo one są dobre, Ale tylko wyniki i nic więcej bo reszta to razpiździaj jakiego nie ma nawet w kadrze Ukrainy która jest w stanie wojny jako państwo. Przecież to ja napisałem że tych którzy nas skompromitowali na Euro2012 trzeba odsunąć od kadry.
Wcześniej pisałem w jakich meczach i komu Lewandowski strzelał bramki co oznaczało że poddaję jego osobę analizie co najmniej od Euro jaki odbył się w Polsce.

A więc jest jasne ,że piszę o kadrze narodowej w szerszym aspekcie niż tylko obecne wyniki.
O bałaganie, braku organizacji , aferach, kompromitacji na przestrzeni ostatniego okresu.
Cały czas wyjaśniam ,że obecne wyniki o niczym nie świadczą bo jedna jaskółka wiosny nie czyni i gołym okiem widać ,że kadra gra źle pomimo wyników , a obecny wynik jest jedynie dziełem przypadku i szczęścia i jadąc na mistrzostwa znowu będziemy wracać szybciej niż tam pojechaliśmy.
Bo nasi pseudogwiazdorzy nie gwarantują nam sukcesu. Awans na Euro to nie jest sukces.
Któryś raz piszę że wiele razy w historii kadra miała wynik w eliminacjach a potem była kompromitacja bo nasza organizacja i rozwiązania systemowe w piłce i kadrze są do kitu.
Te rozwiązania powodują że zawodnicy nie mają ani bodźca ani interesu aby przyłożyć się do gry.

A Ty mnie znowu pytasz o czym ja piszę?, Czy o meczu z Irlandią czy o kadrze narodowej ?

Na koniec jeszcze raz Ci przypomnę że z naszej grupy mogą awansować 3 zespoły.
I dlatego dalej twierdzę ,że brak awansu to megakompromitacja.

Wesołych Świąt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 01:12 PM
Post: #2519
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Lewandowskiego to długo miałem podobne wrażenie do tego co ma @RSC. Postawa Roberta w reprezentacji pozostawiała naprawdę wiele do życzenia i również go za to krytykowałem. W poprzednich eliminacjach wg mnie nie dawał NIC tej drużynie. Jednak w tych eliminacjach mimo iż bramek nie strzela (tych z Gibraltarem nie liczę bo co to za wyczyn?) to gra w kadrze dobrze. Walczy, biega, nie odpuszcza - w tym elemencie jest znacząca poprawa i nie można tego nie zauważyć. Liczę na to, że zacznie też trafiać do siatki rywali.
No dobra starczy, czas jechać na stadion.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2015, 06:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2015 06:20 AM przez Martin.)
Post: #2520
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolejna zmiana trenera, tym razem w Pogoni Szczecin.

http://www.90minut.pl/news/248/news24875...ogoni.html

Kto następcą? Michniewicz jednym z poważniejszych kandydatów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości