Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-02-2015, 09:45 PM
Post: #2331
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia gra na razie tragicznie, stoi na 16. metrze i czeka na wyrok. Należy się cieszyć, że Ajax jest w kryzysie, bo by już ze 3-0 mogło być. Jestem mega zawiedziony. Ja rozumiem taktykę defensywną, ale z głową, a nie jedynie stanie w polu karnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 09:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 09:49 PM przez Wietnam.)
Post: #2332
RE: Piłka nożna ogólnie
Ładna, bramka Milika, , lubię go, ale bez przesady, Legia przegrywa,a oni(komentatorzy) jakby tylko podnieceni bramką Milika...

W Legii przydałby się dość specyficzny technik ala Roger Guerreiro..
Szkoda że nie ma Dudy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 09:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 10:13 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #2333
RE: Piłka nożna ogólnie
Obydwie drużyny grają poniżej swoich możliwości. Jedyne co mi się na razie podoba oprócz bramki Arka to doping na trybunach.

Ło Matko! Co zrobił Żyro!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 10:58 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #2334
RE: Piłka nożna ogólnie
Druga połowa zupełnie inna od pierwszej. Wiele emocji i bardzo dobra gra Legii. Szkoda tych straconych sytuacji, szczególnie tego, co zrobił Żyro. Bohaterem meczu z całą pewnością Cillessen. Rzadko się zdarza w meczach polskich drużyn na arenie międzynarodowej aby przeciwnicy tak wiele zawdzięczali swojemu bramkarzowi. Brawa też dla Milika. Bardzo niebezpieczny napastnik. Szkoda, że dzisiaj nie grał dla Legii Tongue

Ale jego forma dobrze nam wróży przed meczem z Irlandią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:00 PM
Post: #2335
RE: Piłka nożna ogólnie
Co ten blond gość wybronił to nie mam głowy. Szkoda, zajebista szkoda, bo wynik gorszy niż gra.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:06 PM
Post: #2336
RE: Piłka nożna ogólnie
Żyro i jego niezdecydowanie dzisiaj raźi w oczy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:09 PM
Post: #2337
RE: Piłka nożna ogólnie
Dossa Junior dziś świetny mecz, dla mnie to jest stoper nr 1 w ekstraklasie gdy jest zdrowy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:10 PM
Post: #2338
RE: Piłka nożna ogólnie
Cillessen kapitalny keeper,szkoda że Guilherme i Masłowski celowali w niego,,
Druga połowa to był plan B Berga, , o którym pisałem, myślałem jednak że Legia zacznie tak od początku.
Wszystko jest jeszcze możliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:12 PM
Post: #2339
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetna druga połowa Legii, po fatalnej pierwszej. Remis był w zasięgu i nawet na niego zasłużyła, ale Żyro co dziś wyrabiał to jest totalna katastrofa. Dno dna. Po czymś takim to się powinno zabronić kopać piłkę przez miesiąc. Ja sobie nie przypominam żadnego udanego zagrania. Podania niecelne, za słabe, dośrodkowania za krótkie, aż w końcu przestrzelenie piłki z jednego metra. To się w głowie nie mieści, że tak może grać zawodowiec, człowiek, który bierze za coś takiego pieniądze. Dziś po prostu przeszedł Michał granicę żenady, i choć go bardzo lubię, to po prostu nie wypada.
Na plus Guillherme, kolejny jego świetny mecz, widziałem go w akcji drugi raz i drugi raz na poziomie. Może to jest poważna alternatywa na LO? Reszta przyzwoicie, oczywiście jeśli chodzi o drugą połowę, bo pierwsza to była klęska.
Sprawa dwumeczu otwarta, ale mam wrażenie, że ten brak skuteczności dzisiaj będzie miała cholerny wpływ na wynik dwumeczu. Ale chciałbym się mylić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 11:18 PM
Post: #2340
RE: Piłka nożna ogólnie
Tyle sytuacji, Orlando mógł coś wsadzić, ale jedyne co mnie cieszy - Legia łapała rytm w drugiej połowie, nareszcie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 45 gości