Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-02-2015, 04:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 04:28 PM przez kubala1122331.)
Post: #2321
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Wiesz, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Założę się, że jak Pawełek wróci po kontuzji, wygryzie Wrąbela z bramki Śląska. A przecież z tych młodych jest choćby Drągowski, co już więcej pokazał w tej drużynie.

Sander
Czyżby chodziło o Wilfrieda Kanona? Smile

WP
Rado swoje zrobił, a ostatnio spuścił troszeczkę z tonu. To jest dobry transfer dla obu stron. Legia zarobi na 32-letnim grajku sporo kasy, a sam Miro zarobi na życie, a to mu się należy, za to co zrobił dla klubu. A kto wie, czy po tych dwóch latach jeszcze nie wróci na stare śmieci.

Dzisiaj Legia walczy w Amsterdamie z Ajaxem. Jakie przewidywania panowie? Smile Oglądając kilka spotkań Ajaxu w tej rundzie, w tym to 4-2 z Twente nie widzę łatwej przeprawy Holendrów. Wynik po pierwszym meczu na pewno będzie sprawą otwartą, ja stawiam 1-1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 04:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 04:30 PM przez Wietnam.)
Post: #2322
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie jestem ,@Sander, ale właśnie wyczytałem że chodzi o Kanona, ,podstawowego obrońce Wybrzeża podczas PNA, mistrza Afryki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 04:41 PM
Post: #2323
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy. Gdyby był Duda, Dossa Junior i Rado w pełnej formie to bym się wiele nie martwił, a tak to sam nie wiem. Może być jakieś 3-1 dla Holendrów nawet, zobaczymy. Póki co rytmu jeszcze Legia nie złapała.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 04:49 PM
Post: #2324
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala,Myśle że powinien być to w miarę wyrównany mecz, Milik mówił wczoraj że, LE, to dla Ajaksu cel numer jeden
Sam de Boer też zapowiedział skład numer jeden,.
Boję się trochę żeby Ajax nie odzyskał dyspozycji z Ligi Mistrzów,zajeli wprawdzie trzecie miejsce w grupie,ale z takimi zespołami jak PSG, czy Barcelona grali całkiem dobre spotkania, teraz nie są chociażby w takiej dyspozycji,ale potrafią wygrać z dość dobrą ekipą jaką jest Twente,jak i równocześnie męczyć się ze słabiutkim ,GO ahead Eagles, wygrywajać po wielkim kikśie
Keepera gości.
Ważny będzie początek spotkania,Ajax gubi się w defensywie,jak się ich przyćiśnie od razu,i zepchnie do obrony,będą jak dzieci w mgle..
nie może Legia grać na remis,i zachowawczo od pierwszej minuty,, bo oni rozkręcają się z minuty na minutę,mają bardzo dobrego
Keepera..
Obstawiam Wynik 2-2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 05:27 PM
Post: #2325
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Ja Wrąbela (Wrąbla? jak to się odmienia...?) znam już od jakiegoś czasu i bacznie obserwuje jego karierę. Nie bez powodu Kuba ma w kontrakcie wpisaną klauzulę 2 mln euro...
Legia sprzedaje swojego najlepszego gracza, a Ty to nazywasz dobrym transferem? Jak Śląsk sprzedawał Milę to chyba inaczej to widziałeś co? Mnie ten transfer cieszy, szybciej dogonimy Legię i odbierzemy jej koronę.

Co do dzisiejszego meczu, stawiam 2-1 dla Ajaxu. Liczę, że w rewanżu uda się przejść Holendrów. Niech grają w pucharach jak najdłużej, a w lidze gubią punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 05:48 PM
Post: #2326
RE: Piłka nożna ogólnie
4-2 Ajax Amsterdam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 07:24 PM
Post: #2327
RE: Piłka nożna ogólnie
Co ciekawe mecz będzie można obejrzeć na dwóch kanałach: Canal+Sport i Tvn Turbo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 07:46 PM przez Sander.)
Post: #2328
RE: Piłka nożna ogólnie
Transmituje to również TTV, kanał bardzo szeroko dostępny. Zresztą wszystkie mecze Legii w LE są transmitowane w TTV.

Rado już dziś poza 18stką, a w ataku Orlando Sa Smile. Nie martwi mnie to, gdyby jeszcze Duda grał za Masłowskiego..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 08:13 PM
Post: #2329
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Zdecydowanie dopełniacz (kogo? czego? [nie ma]) Wrąbela. Bo to nazwisko. Gdyby była to nazwa jakiejś rzeczy, wtedy odmieniałoby się Wrąbla. To tak jak z nazwiskiem Kozioł. Jeśli chodzi o zwierzę, kogo? czego? kozła, ale nazwisko, kogo? czego? Kozioła Big Grin Cool

Jeśli chodzi o transfery to jednak Mila znaczył więcej dla Śląska niż Rado dla Legii. Tym bardziej, że Rado ostatnio nieco spuszczał z tonu. Zresztą LW ma go kim zastąpić, jest choćby taki Masłowski czy Sa (nie ten rozmiar kapelusza, ale jednak...). A Śląsk? Kto tam Milę z Cracovią zastępował? Grajcar ze średniaka drugiej ligi czeskiej? Sam odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy dał wam chociaż 1/20 tego co Seba.

Skład Legii taki se. Widać, że nastawiony totalnie na kontry i solidną defensywę. A więc zupełnie inaczej widzi ten mecz trener Berg niż nasz kolega z Wietnamu Smile Norweg będzie chciał zamurować bramkę i starać się uruchamiać na skrzydłach przede wszystkim Kucharidze, który powinien dobrze współpracować z Sa, który ma robić za taką fałszywą dziewiątkę. Ja tak to widzę, zobaczymy jak to się ułoży. Boję się jedynie, że jeśli Legia straci gola w pierwszych 20 minutach, pójdzie "z górki".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2015, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015 09:41 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #2330
RE: Piłka nożna ogólnie
A jednak Milik. Wink Z dwojga złego dobrze chociaż, że zrobił to Polak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości