Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-02-2015, 08:38 PM
Post: #2301
RE: Piłka nożna ogólnie
Berg dobrze robi. Jak przejdzie Ajax i Śląsk w PP to nikt mu nie będzie tej porażki pamiętał. Sam wiem, w Football Managerze, jak masz 37 meczów, to na wiosnę nie ma bata, by kilku meczów za 1.5 punktu nie odpuścił. Nie da się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 09:36 PM
Post: #2302
RE: Piłka nożna ogólnie
Berg kosztem LE,chce stracić pierwsze miejsce w Ekstraklaśie,i kwalifikacje LM, , cóż jego wybór, muśi pamiętać że o sukces w LE (dla Legii byłby to już ćwierćfinał) będzie cholernie ciężko,a udział w LM jest okazją do zarobienia dużych pieniędzy dla Legiońistòw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:30 PM
Post: #2303
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnamskie

Przecież liga jest jeszcze bardzo długa, a wszystko i tak się wyjaśni w finałowych siedmiu kolejkach, spokojnie, nadal mamy lidera w Warszawie, a spotkań jeszcze dużo, zresztą to początek rudny, rozegrają się.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:40 PM
Post: #2304
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję bo Legia to jedyna ekipa z szansami na udział w lidze Mistrzów, i z odpowiednim budżetem,,i z zawodnikami aby się w tych rozgrywkach nie skompromitować, nie ujmując i nie obrażając innych ekip z topu tabeli oczywiście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2015 10:58 PM przez Sander.)
Post: #2305
RE: Piłka nożna ogólnie
Pamiętam jakie gromy ciskano w drużynę na początku sezonu, mecze z New Saints itd a potem był Celtic i gra, jakiej polska klubowa ekipa nie pokazała od czasów Wisły z Lazio i Schalke.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:47 PM
Post: #2306
RE: Piłka nożna ogólnie
Chciałbym dożyć czasów gdy Korona będzie grała w pucharach,mam nadzieje że kiedyś dożyje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:55 PM
Post: #2307
RE: Piłka nożna ogólnie
niemożliwe nie istnieje @Joker, Smile patrz. ( Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski ) nie dość że zagrali w Pucharze UEFA to i jeszcze jak się zaprezentowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 10:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2015 11:00 PM przez Joker.)
Post: #2308
RE: Piłka nożna ogólnie
W latach 2005/7 było blisko z tego co pamiętam ale mogę się mylić(miałem wtedy 7 lat)

Tak pozatym to dzięki WP za dobre słowo,może i dla nas kiedyś słoneczko zaświeci Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 11:07 PM
Post: #2309
RE: Piłka nożna ogólnie
Pamiętam, że właśnie z Groclinem przegrała Korona finał Pucharu Polski, który dawał awans do Pucharu Uefa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 11:08 PM
Post: #2310
RE: Piłka nożna ogólnie
WP
Tylko, że ja nie wiem, kto by mógł Legię przegonić. Za nią się toczy prawdziwy wyścig żółwi. Śląsk co dziś grał to poniżej krytyki, co nawet @Martin przyznał. A Lech? Pomysł na grę jak w latach 20. XX wieku na Wyspach Brytyjskich. Nie ma zespołów, nie ma jakości w naszej lidze. Berg sobie wybiera mecze w lidze, które musi wygrać i to robi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości